Okula Dönüşte Çocuklarınızın Beslenmesine Doğal Destek BEE’O’dan!

Okulların açılması ve sonbaharın gelmesiyle birlikte artan destek ihtiyacına karşı Türkiye’nin ilk ve tek patentli, inovasyon ödüllü ve yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, %100 doğal ürünleri ile çocukların beslenmesine değer katıyor. 

Sonbaharın gelmesi ve okulların açılmasıyla birlikte tüm ebeveynlerin aklında tek soru; “Çocuğumun beslenmesi yeterli mi, desteklemek için ne yapmalıyım?” oluyor. Ebeveynlerin içini rahatlatacak %100 doğal destekler ise BEE’O’da. Okula dönüşte mutlaka çocuklarınızın yanında olması gereken üç ürünü sizler için seçtik: BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla, BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı ve BEE’O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot!

Patentli ve inovasyon ödüllü BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla’yı damlatın ve tüketin!

Arılar tarafından kovandaki sterilizasyonu sağlamak için kullanılan propolis, insanlar tarafından da sağlığa değer katmak amacıyla tüketiliyor. Ancak, değerli fenolik ve flavonoid bileşimine sahip propolisi, ham hali ile tüketmek mümkün değil. Vücudun bu doğal arı ürününden yararlanabilmesi için, kovandan çıkarıldıktan sonra mutlaka alanında uzman gıda mühendisleri tarafından özütlenerek insan tüketimine uygun hale getirilmesi gerekiyor.

Kadın girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın kurucusu olduğu BEE’O Propolis, geliştirdiği patentli ve ödüllü özütleme teknolojisiyle elde ettiği, etkisi klinik çalışmalarla ispatlanmış Anadolu Propolisi Özütünü (A.P.E)®, propolisin en kolay tüketilebilir hali BEE’O Propolis Suda Çözünebilir Propolis Damla olarak sizlere sunuyor. BEE’O Propolis Suda Çözünebilir Propolis Damla’yı 4 yaş ve üzeri çocukların günde 10-40 damla; 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin ise günde 20-80 damla su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketmesi öneriliyor.

Her gün 1 tatlı kaşığı “BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı Çocuk Karışımı”                                                                                                                                            BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı; patentli saf BEE’O Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan Royalaktin ile 10-HDA’yı ve kovandan sofraya tüm besin içeriği korunarak gelen ham balı bir arada sunarak çocukların beslenmesine değer katıyor. Her gün 1 tatlı kaşığı “BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı” ile çocuklar mutlu, annelerin içi rahat!

Bu lezzetli mi lezzetli doğal ürünü çocuklar çok sevecek: BEE’O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot

İçeriğindeki Anadolu Propolisi (A.P.E)®, kara mürver meyvesi, keçiboynuzu ve ham bal ile mükemmel lezzet ödülüne layık görülen bu ürün, çocuklar için formülize edilmiş ve  günde 1 adet tüketildiğinde çocuklarınızın günlük C vitamini ihtiyacının tamamını karşılıyor. BEE’O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot, içeriğindeki C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunda rol oynuyor. %100 doğal formülü ile katkı maddesi, koruyucu maddesi, ilave şeker içermiyor.