Bağışıklık Sisteminizin Doğal Desteği BEE’O UP D3K2’li Propolis Damlalar

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü ve patentli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, fenolik ve flavonoidleri içeren Anadolu Propolisi Ekstraktı (A.P.E)® D3 ve K2 vitaminlerini bir araya getirdi.

Türkiye’nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü ve patentli propolis üreticisi BEE’O tarafından geliştirilen BEE’O UP D3K2’li Propolis Damlalar, çocuk ve yetişkinlerin günlük D3 vitamini ihtiyacını karşılarken aynı zamanda Anadolu propolisi ile de fenolik ve flavonoidlerin beslenmeye dahil edilmesini sağlıyor. BEE’O UP D3K2’li Propolis Damlalar’ın içeriğindeki D3 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, içeriğindeki K2 vitamini normal kemiklerin korunmasında rol oynuyor.

BEE’O UP D3K2’li Propolis Damlalar’ı 2 çeşit olmak üzere tüketicinin beğenisine ve kullanımına sunuluyor:

BEE’O UP D3K2’li %15 Suda Çözünebilir Propolis Damla; içeriğinde %15 saf Anadolu propolisi, D3 ve K2 vitamini bulunan bu ürünün 20 damlasında 1000 IU D3 vitamini ve 18,75 mcg K2 vitamini bulunuyor. BEE’O UP D3K2’li %15 Suda Çözünebilir Propolis Damla’yı yetişkinlerin günde 20 damla, çocukların ise günde 10 damla doğrudan ya da su, süt veya meyve suyu gibi sıvı gıdalar ile birlikte tüketmesi öneriliyor. İhtiyaç halinde bu miktarlar 4 katına kadar çıkarılabiliyor.

BEE’O UP D3K2’li %30 Propolis Damla; içeriğinde %30 oranında saf Anadolu propolisi, D3 ve K2 vitamini bulunan bu ürünün 20 damlasında 1000 IU D3 vitamini ve 18,75 mcg K2 vitamini bulunuyor. BEE’O UP D3K2’li %30 Propolis Damla’yı yetişkinlerin günde 20 damla, çocukların ise günde 10 damla doğrudan ya da yoğurt, bal pekmez gibi gıdalar ile birlikte tüketmesi öneriliyor. İhtiyaç halinde bu miktarlar 4 katına kadar çıkarılabiliyor.

Anadolu Propolisi Ekstraktı (A.P.E)®, fenolik ve flavonoidler ile beslenmenizi destekliyor

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından elde ettiği reçinemsi bir madde olup arılar tarafından kovan sterilizasyonu için kullanılıyor. Ancak doğal bir arı ürünü olan propolisin ham hali ile tüketimi mümkün olmuyor. Propolisin kovandan çıkarıldıktan sonra insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu ürünü sindirebilmesi için mutlaka arı ürünleri alanında uzman kişiler tarafından özütlenmesi gerekiyor. Anadolu coğrafyasının değerli bitki örtüsünden elde edilen Anadolu propolisi ise dünyadaki diğer tüm propolislerden daha değerli. Bu değeri tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarına devam eden BEE’O Propolis, Türkiye’de propolis üretimine öncülük etmesinin yanı sıra halen Türkiye’nin en büyük propolis üretim, Ar-Ge ve inovasyon merkezi olma özelliğini taşıyor. BEE’O Propolis tesislerinde alanında uzman gıda mühendisleri tarafından özütlenerek fenolik ve flavonoid miktarı standardize edilen Anadolu Propolisi Ekstraktı (A.P.E)® ise beslenmenize ve sağlığınıza değer katıyor.