Oktoberfest, Grand Hyatt İstanbul’da Eğlence Ve Lezzeti Buluşturuyor

Grand Hyatt İstanbul, Ekim ayının gelişini geleneksel olarak düzenlediği Oktoberfest ile kutluyor. Almanya’nın en sevilen festivali Oktoberfest, Grand Hyatt İstanbul’da 24 Eylül-2 Ekim günleri arasında gerçekleşiyor. Otel, şehrin merkezindeki benzersiz bahçesinde bulunan Grasidi’de eğlence ve lezzeti bir araya getirerek Oktoberfest keyfini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

İstanbul’un en merkezi noktasında yer alan, şehir hayatının dinamizmini huzurlu ortamı ile buluşturan Grand Hyatt İstanbul, bu kez 24 Eylül-2 Ekim günleri arasında Almanya’nın ünlü festivali Oktoberfest’e ev sahipliği yapıyor. Grand Hyatt İstanbul’da geleneksel hale gelen ve ekim ayının gelişini kutlayan Oktoberfest, otelin şehrin merkezinde yer alan etkileyici peyzajı ile sevilen bahçesinde yer alan Grasidi Restaurant’ta kutlanıyor.

Almanya ile eş zamanlı gerçekleşen Oktoberfest’e özel olarak Şef Yusuf Gülyiyen ve ekibi tarafından hazırlanan özel tadım menüsü, misafirlere festivalin ruhuna uygun lezzetli seçenekler sunuyor. Saat 19:00’dan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren festival için hazırlanan tadım menüsü levrek ceviche, hardallı patates salatasına eşlik eden Knidos Buğday ile başlıyor, ara sıcakta ise emmantelli ızgara sosis, ızgara Bratwurst sosis ve Knidos Pilsner buluşmasıyla devam ediyor. Domates soslu panelenmiş boa bun arasında dana kaburga lezzetlerine Knidos Tank 1 Lager eşlik ederken, elmalı turta ve Knidos Salonikator lezzetli bir bitiş sağlıyor.