Six Senses Kaplankaya, Manuel Osteopati Alanında Uzman Meghan Martin’i Ağırlıyor

Six Senses Kaplankaya, Manuel Osteopati ve Nefes Çalışmaları alanlarında fark yaratan uzman uygulayıcı  Meghan Martin’i misafirleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Meghan Martin, 9-31 Ekim tarihleri arasında Osteopatik uygulamaları ile bütünleştirici ve optimize sağlığın sırlarını paylaşacak.

default

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında fark yaratan Manuel Osteopati ve Nefes Çalışması uygulayıcısı Meghan Martin’i 9-31 Ekim tarihleri arasında ağırlıyor. Meghan Martin önderliğinde gerçekleşecek kişiye özel terapiler ile iyileşme  ve yenilenme deneyimi sunulacak.

Osteopati, Kinesiyoloji ve Nefes Çalışması konularında on yılı aşkın deneyimi ile Meghan Martin, dünya standartlarında SPA kliniklerinde yer aldı ve önde gelen markalar ile işbirlikleri gerçekleştirerek binlerce kişiyi sağlıklı yaşam yolculuklarında desteklemek için uluslararası alanda kapalı  inzivalar ve atölyeler düzenledi.  Six Senses Kaplankaya’da misafirleri ile buluşacak olan Meghan Martin, uzun ömürlülük ve optimizasyona odaklanarak; anatomi, nörobiyoloji ve fizyoloji konusundaki derin bilgileri ile kişiye özel terapilerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Birçok Wellness modalitesinde tedavi edici ve kanıta dayalı eğitimi ile Meghan Martin sinir sistemi düzenlemesini desteklemeye ve optimize edilmiş işlev ve iyileşme için sistem akışını artırmaya odaklanarak yenilenme yolculuğunda  Six Senses Kaplankaya misafirlerine eşlik ediyor.

Meghan Martin’in Osteopatik yaklaşımları kullanarak iyileşmeyi kolaylaştırmayı hedeflediği terapileri dahilinde; vücudun birbiriyle ilişkili sistemlerinin işlev bozukluğunu değerlendirme ve tedavi etme ilkelerinin kullanıldığı; kraniosakral terapi, yumuşak doku gevşetme, osteopatik eklem tekniği gibi teknikleri içeren ve kişiye özel planlanan Manuel Osteopati, lenf ve kan akışını destekleyen, fasiyal gevşeme ve lenfatik drenaj tekniklerine odaklanan ve vücudun dengeli ve formda hissetmesine yardımcı Flow- Manuel Opsteopatik Tedavi ve  kalıcı yaşlanma karşıtı ve cilt dolgunlaştırıcı etkiler için vücudun kolajen ve hyaluronik asidi artırmasını destekleyen  Osteopatik Yüz Gençleştirme Tedavisi yer alıyor.

9-31  Ekim tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da terapilerini gerçekleştirecek olan Meghan Martin, bütünsel iyileşme ve yenilenmeyi hedefleyen konukları davet ediyor.

Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging, Weight Management  ve BODPOD ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA alanına sahip olma özelliği taşıyan Six Senses Kaplankaya, Yoga, Fit, Uyku programları,  Kilo kontrolü, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive gibi programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi bütünsel terapileri Six Senses Kaplankaya’nın 10 bin metrekare üzerine kurulu 38 farklı terapi odasında deneyimleme imkanı sunuyor.