Ödüllü Fransız Dermokozmetik Markası Laboté, Artık Türkiye’de

Kişiye özel bakım protokolü sunan, ödüllü Fransız dermokozmetik markası Laboté, birbirinden özel, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle Türkiye pazarına giriş yaptı.

Türünün tek örneği olan Paris’teki laboratuvarında, 2017 yılında dermokozmetik ve dermofarmasi konularında uzman Doktor Lucile Battail tarafından kurulan Laboté, en özel formülleriyle Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı.

“Herkese uyan tek formül’ devrinin sonu

Her kadının benzersiz olduğu gerçeğinden yola çıkarak, cilt tiplerini 6’ya ayıran ve etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış, %100 doğal, taze, katkı maddesi içermeyen ve hayvan dostu dermokozmetik ürünler sunan Laboté, cildin sadece dış görünüşünü değil iç yapısını da etkileyen eşsiz formülleriyle Türk tüketicisi ile buluştu.

Kurulduğu günden bu yana 120.000 teşhis ve 100.000’den fazla formül üreten Laboté, bir kozmetik laboratuvarı tarafından, cilt konusunda, şimdiye kadar yapılmış en geniş veri tabanı analizine sahip. Doğallığı ve etkinliği ürünlerinde birleştiren Laboté, cilt bakım rutinlerini kişiselleştirerek, ezber bozan deneyimler yaşatıyor.