Spor Düşkünü Annelere Özel Hediye Seçenekleri

İnovatif tasarımlara sahip spor giyim markası Comeup, Anneler Günü hediye seçenekleriyle anneleri mutlu etmenin en harika yolunu sunuyor. Sportif anneleri için hediye arayışında olanlara Comeup, günlük hayatın vazgeçilmez tamamlayıcısı parçalar öneriyor.

Moda ve sporun göz alıcı uyumuna sahip fonksiyonel ürünlere sahip Comeup, Anneler Günü’nde hediye arayışında olanlara renkli  hediye alternatifleri sunuyor. Kullanıcı dostu ve şehrin dinamizmine uyum sağlayan çağdaş tasarımlar, spor düşkünü anneleri mutlu edecek.  

Günün her anında kullanabilecek şık bir parça

Hediye alternatiflerinin başında tayt geliyor. Comeup mürdüm, antrasit, soft yeşil ve siyah renkli füzo toparlayıcı tayt, kompres yapısı ile vücudu şekillendirerek fit bir görünüme destek oluyor. Dikişsiz örgü teknolojisi ile üretilen spor tayt, yüksel belli yumuşak kemer tasarımı ile beli sıkmadan tam sarıyor. 4 yana esneyen esnek kumaşı ve ağ kısmında bulunan ek ile ekstra konfor sağlıyor. Üründe kullanılan Silverplus teknolojisi ter kokusuna neden olan bakteri oluşumunu engelliyor. Tayt, çabuk kuruyan yüksek teknolojiye sahip kumaşı ve ayaktan geçme özelliği ile günün her anında kullanabileceğiniz şık parçalardan olacak.

Dikişsiz tasarımlarla gün boyu rahatlık

Sırtında yer alan ince askılar ile tasarımı yükseltilmiş ince askılı spor sütyeni, öne çıkan hediye alternatiflerden bir diğeri. Dikişsiz tasarımı ile gün boyu rahatlık ve konfor sağlayan spor bra, çift kat kumaş ile üretiliyor ve iç göstermiyor. Yumuşak göğüs lastiği ile bedene tam oturuyor. Egzersiz anında oluşan kontrolsüz göğüs hareketini minimuma indiriyor. Pilates, yoga, fitness, koşu, yürüyüş, bare, jimnastik, bisiklet, animal flow ve tenis sporlarında rahatlıkla kullanılıyor. Yuvarlak yaka kumaş tasarımı file ve fitil detaylar ile zenginleştirilen Comeup sporcu sütyeni ise takıp çıkarılabilen pedleri ile konforlu bir kullanım sunuyor. Günlük ve spor kıyafetleriniz ile kolayca kombinleyebileceğiniz parça, şıklığınızı saks mavisinin essiz tonu ile tamamlıyor.