NUDE, Sevgililer Günü’nde Romantizmi Evlere Taşıyor

“Yalın Güzeldir” felsefesiyle  modern tasarımlara imza atan NUDE, Sevgililer Günü’nün romantizmini evlere taşımak için özel koleksiyonlar sunuyor. Camın en yalın hali NUDE ürünleriyle sevdiklerinizle paylaşacağınız özel anlar daha da unutulmaz olacak.

NUDE, Sevgililer Günü’nde Romantizmi Evlere Taşıyor

Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE’un Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri, evlerde romantik bir atmosfer yaratmanın en şık yolunu sunuyor.

Stem Zero, stilden ödün vermiyor

Sevgililer Günü sofralarında hafifliği ve inceliğiyle fark yaratan NUDE Stem Zero, tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine odaklıyor. Her biri kurşunsuz kristal camdan üretilen el yapımı kadehlerden oluşan koleksiyon, Şişecam’ın özel “Ion Shielding” teknolojisiyle iki kat daha güçlü ve esnek yapıya kavuşuyor.

Çağdaş tasarımın Sevgililer Günü’ne yansıması: Ghost Zero

Zarafeti ve hafifliğiyle ön plana çıkan NUDE Ghost Zero, yaratıcı ve çağdaş tasarım anlayışıyla geleneksel zanaatkarlığın tecrübesini birleştiriyor. “Ion Shielding” teknolojisiyle daha ince ve sağlam yapısı bulunan Ghost Zero’daki kadehler, Sevgililer Günü’ne özel bir dokunuş katıyor.