NUDE Round Up Koleksiyonu’nun Gül Kurusu Rengi Annelerin Kalbini Çalacak

Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, Round Up Koleksiyonu’nun gül kurusu renk seçeneğiyle, Anneler Günü’nü özel bir hediye eşliğinde kutlamak isteyenler için zarif ve şık bir alternatif sunuyor. NUDE tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanan Round Up Koleksiyonu, minimal görünümüyle dikkat çekerken, dikey çizgileriyle göz kamaştırıyor.

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesiyle modern tasarımlara imza atan NUDE, Round Up Koleksiyonu’nun yeni gül kurusu rengi ile Anneler Günü’nü unutulmaz kılacak bir hediye seçeneği sunuyor. Şıklığı minimalist tasarımla buluşturan NUDE Round Up Koleksiyonu’nda yer alan gül kurusu kadehler, modern bir sanat eseri gibi sofralara büyüleyici bir boyut katıyor.

NUDE tasarım ekibi tarafından tasarlanan ve kurşunsuz kristal kullanılarak üretilen Round Up Koleksiyonu’na ait dört farklı kadeh, optik yüzeyleri ile göz alıcı bir boyut kazanıyor. Kendilerine farklı bir doku katan dikey çizgilerle süslenen kadehler hem günlük kullanımda hem de özel anlarda zarafetin tadını çıkarmaya davet ediyor.