TatilBudur’un Yeni CGI Reklam Kampanyasında Plazaların Arasından Dev Su Kaydırağı Geçiyor!

Tatil planlamalarının öncü adreslerinden TatilBudur, misafirlerine yeni trendlerle ulaşmaya devam ediyor. TatilBudur yeni reklam çalışmasını, en ilginç hikaye kurgularını gerçekleştirmeyi sağlayan 3D reklam uygulaması olan CGI teknolojisini kullanarak hazırladı. “Baktığın her yerde tatil görüyorsan rota TatilBudur” mottosu üzerinden kurgulanan video, hikayesi ve görsel ögeleri ile dikkat çekiyor.

Reklam filmi; yoğun iş hayatı içerisinde bunalan, tatil için gün sayan ve en iyi tatil rotasını avantajlı fiyatlarla arayan beyaz yaka çalışanlarının çalıştıkları plazada dev bir su kaydırağı görmesi ile başlıyor. Film, çalışma hayatının simgesi olan plazaların şeffaf köprülerle bağlandığı bir dünyada geçiyor. Konuşma balonları ile resmedilen düşünceler TatilBudur’un reklam filminde yerini plazalar arasında akan tatil hayallerine bırakıyor.

Dijital pazarlama alanında son dönemde sıklıkla kullanılan ve fark yaratan animasyon teknolojisi CGI (Computer generated imagery) ile kurgulanan yeni TatilBudur kampanya videosunu Türkiye’ye CGI uygulamasını getiren ajanslardan biri olan MCG nam-ı diğer Modular Creative Generation üstlendi.