Nine West Sneaker Koleksiyonu Hem Casual Hem Sportif Kombinlere Eşlik Edecek

Moda ve şehir şıklığının kesişme noktası Nine West, topuklu ayakkabıda yarattığı göz alıcı etkiyi sneaker koleksiyonuna taşıyor. Nine West, şıklığından hiçbir zaman vazgeçmeyen kadınlara, tarz ve konforu birleştirdiği sneaker koleksiyonuyla birçok model alternatifi sunuyor.

Hem casual hem şık kombinlerin en iddialı tamamlayıcısı olacak sneakerlar Nine West koleksiyonunda dikkatleri üzerine çekiyor. Modern ve güçlü kadınların stilinden ilham alınarak tasarlanan Nine West Sneaker Koleksiyonu, hem sportif hem de şık olmak isteyen kadınların vazgeçilmezi olacak!

İnce detaylarıyla farklı stillere uyum sağlayan ve işlevselliğiyle enerji veren Nine West Sneaker Koleksiyonu; taba, bej, siyah, beyaz ve gri renklerinin hakimiyetinde. Metalik detaylar, kalın taban detayları ve renkli şeritlerle harmanlanarak tasarlanmış modeller rahat yapılarıyla da gün içinde yorulmadan hareket edilmesine olanak sağlıyor. Gündelik hayatta şık görünmekten vazgeçemeyen kadınlar, Nine West’in Sneaker Koleksiyonu’nda aradığını buluyor. Elbise, etek, ceket, gömlek, jean ve daha birçok kombinin eşlikçisi olacak modeller Nine West’te sizleri bekliyor!

Nine West’in tüm yeni koleksiyonlarını incelemek ve sneaker şıklığını yaratmak için ninewest.com.tr veya flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.