Nine West İddialı Çizme Koleksiyonu’yla Dikkatleri Adımlara Çekiyor

Moda dünyasının ikonik markası Nine West, kış sezonunun değişmeyen trendi topuklu çizme modelleriyle kışa tarz bir giriş yapıyor. Zarif ve şık detaylarla fark yaratan koleksiyon, hem ofis hem de günlük kombinlerin en tarz tamamlayıcısı olacak!

Nine West İddialı Çizme Koleksiyonu’yla Dikkatleri Adımlara Çekiyor

Modern ve güçlü kadınların markası Nine West, kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından olan topuklu çizme koleksiyonuyla cesur ve iddialı bir imaj çiziyor.

Siyah, bej ve taba gibi tüm kombinlerle uyum yakalayacak renklerin ön plana çıktığı çizmeleri, topuk ve sivri burun detayları süslüyor. Sezon modasını yansıtan çizmeler; elbise, etek, ceket kombinlerinin en konforlu eşlikçisi oluyor. 

Özel davetlerde, ofise giderken, günlük hayatta ve hayatın birçok alanında her görünüme kattığı feminen ve şık duruşla tüm dikkatleri adımlara çekecek modeller Nine West’te sizleri bekliyor!

Zarafetiyle adından söz ettirecek olan, güçlü kombinlerin tamamlayıcısı tüm Nine West ürünlerini keşfetmek için Nine West mağazalarını veya www.ninewest.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.