Neroli Portofino Parfüm, Yenilenmiş Narenciye Kokusuyla Sizlerle!

Neroli Portofino Parfüm, İtalyan Rivierası’nın yeşil narenciye bahçelerinden ilhamla, yenilenmiş narenciyenin kokusu ile adeta lirik bir başyapıt.

 Tom Ford Neroli Portofino, canlı bir neroli uyumunu içeren, güneşte olgunlaşmış bir narenciye bahçesini çağrıştırıyor. Yüksek kalite bergamotun meyve kabuğundan nazikçe elde edilen İtalyan kan portakalıyla uyumu yenileyici bir etki sağlıyor. 

Parfümün kalbinde, zengin çiçeklerin sarıcı sıcağı, coşkulu narenciye meyvesiyle buluşuyor; Yasemin, zambak gibi beyaz çiçekler ve katran otunun damıtmasının bu eşsiz kokuya farklı bir boyut kazandırıyor. Yoğun çiçek kokusuna eşlik eden ve portakal çiçeğini andıran kokusuyla “yalancı portakal” olarak bilinen pittosporum çiçeğinin artan bir konsantrasyonu,portakal çiçeğini andıran başdöndürücü bir koku sunuyor. 

Neroli Portofino Parfümünde yenilik olan neroli tomurcuk esansiyel yağı, çiçeklerin henüz tam açılmamış tomurcuklarının en erken açılma döneminde distile edilerek elde edilen gelişmiş bir süreçte üretiliyor. Bu, taze, portakal çiçeği benzeri bir yön yaratıyor ve narenciye bahçesinin etkileyici hissini daha da artırıyor. Amber-muskun duygusal notları, sarıcı, zarif bir izlenim için bir sıcaklık ekliyor.

Parıldayan bir canlılık. Bir narenciye başyapıtı. Neroli Portofino Parfümü, İtalyan Rivierası’na tılsımlı bir kaçıştır…

Beymen’de keşfedebilirsiniz!