FENDI, Summer 2024 Koleksiyonunu Sunuyor!

FENDI Summer 2024 koleksiyonu; Ebedi Şehir Roma’nın çekiciliği, şehir yaşamının ve bol güneş alan yazlık yaşamının hem mitinin hem de gerçekliğinin bir parçası olarak öne çıkıyor.

Yaz 2024 koleksiyonu, soluk maviler, canlı kırmızı, parlak sarı ve kontrast nötrlerden oluşan hoş renk paletini canlı, yazlık bir hisle yeniden yorumlayan ve parçalarının zarif pratikliğini genişleten Kim Jones’un İlkbahar/Yaz 2024 Kadın defile koleksiyonunu yansıtıyor. Bej ve kahverenginin, soluk ve lacivertin sofistike pastel tonları, somon ve altın sarısının taze tonlarıyla bir araya getirilerek koleksiyon boyunca ipek transparanlarla, zarif dikişlerle veya payetli örgülerle şekillendirilmiş rahat ve sportif bir siluet üzerinde uygulanıyor. Dolce Vita cazibesiyle koleksiyon, hem şehrin hem de deniz kıyısının neşeli arka planında Roma özgürlüğü fikrini bir kez daha vurguluyor.

Bir kez daha FENDI kalitesine sahip bir dualite duygusu, şehirdeki caddeden plaja, pragmatikten şakacıya, sakinden hareketliye kadar  her ruh halinde  koleksiyona nüfuz ediyor. Her şey, orijinal olarak 1983 yılında Karl Lagerfeld tarafından tasarlanan siyah ve tütün rengi dikey Pequin desenin yeniden canlandırılmış ve yazlık versiyonunda özetleniyor. Sessiz lüksün saf ifadesi, şimdi parlak renk tonları ve soluk renklerin iki renkli çeşitleriyle yeniden yorumlanıyor nötrler – sarı, açık mavi, bej ve lacivert… Pequin, dış giyimden plaj giyimine kadar kadın hazır giyiminde, deri ceketlerde, ipek fitilli parçalarda, havadar tül elbise ve pantolonlarda görüldüğü gibi çağdaş bir dokunuşla uygulanıyor.