Muhabbetin Kadim Dostu Çay En Güzel Hediye!

Doğasıyla ve havasıyla bizi büyüleyen Rize’nin yüksek köylerinden özenle ve elle toplanan çayları bizimle buluşturan Lazika, yeni yılda da muhabbet eksik olmasın diyenler için hediye seçenekleriyle karşımızda! Farklı damak zevklerine hitap eden lezzetleri ustalıkla birleştiren siyah ve yeşil çaylar, her yaşa uygun gerçek meyve çayları, soğuk demleme bitki çayları, metabolizma dostu Kombucha çeşitleri ve türlü bitkilerle hazırlanan Hisli Harman serilerine kadar Lazika’da herkese uygun hediye seçenekleri yer alıyor.

2023 yılına girmeye sayılı günler kala sevdiklerimize ne hediye alsak sorusu akıllara gelmeye başladı… Peki, muhabbetin kadim dostu, faydası ve bizdeki değeri boyundan büyük, emeğin ve özenin simgesi Çaya ne dersiniz?  

Çaya hak ettiği değeri vermek ve Anadolu’dan bir dünya markası çıkarmak üzere yola çıkan Türk çay markası Lazika, “ne alsam?” sorusuna içleri ısıtacak alternatiflerle yanıt veriyor.

Ruh halini söyle Çayını seçelim!

Lazika sizin için hazırladığı hediye setleriyle her ruh haline uygun alternatifler sunarak bu arayışı kolaylaştırıyor. Bu setler arasında siyah çay tiryakilerine özel Geleneksel İçici (456TL), Yeni Şeylere Açık (357TL), Bi’ Teşekkür (322,50TL), Sülale Boyu (464TL), Tek (268TL) ve İki Kişilik (299TL) Çay Setleri gibi farklı olduğu kadar bizi gülümseten seçenekler bulunuyor. Lazika hediye setleri özenle ve elle toplanan çayların yanı sıra, bölgedeki Karadenizli kadınların emeğiyle hazırlanan el yapımı renkli sepetlerle birlikte sunuluyor.

Çaydan daha iyi hediye mi olur?

Kendi setini kendi hazırlamak isteyenler için ise daha da geniş alternatifler yer alıyor. Yayla çaylı siyah çaydan (67TL) bergamotlu siyah çaya (67TL), farklı lezzetleri ustalıkla birleştiren yeşil çay çeşitlerine (50-95TL), her yaşa uygun gerçek meyve çaylarından (42TL) soğuk demleme bitki çaylarına (65TL), metabolizma dostu Kombucha çeşitlerinden (35TL) Hisli Harman serilerine (40TL) uzanan geniş bir seçki bizlerle buluşuyor.

Anlamı boyundan büyük, emek ve özenin simgesi: Çay

Üretim felsefesini “insana ve doğaya iyi gelmek” olarak nitelendiren ve herkes için lezzetli çaylar üreten Lazika’nın ambalajlarında çevre dostu çözümler tercih ediliyor. Kraft karton kutuların ve hediyelik metal kutuların (40TL) yanı sıra, paket çaylar, doğada çözülebilen PLA bazlı 18 adet piramit poşetlerde sunuluyor. Lazika siyah çaylar özel tasarlanan ve bölgedeki Karadenizli kadınların el emeğinin bir yansıması olan şık desenli bez ambalajlarla (80TL) birlikte geliyor.