Morina Balığı Kolajeni Naturalift’ten Black Edition Serisi

Türkiye’nin ilk Morina Balığı Kolajeni Naturalift’in yeni çıkan Black Edition serisi lipozom teknolojisi kullanılarak yeniden yorumlandı. İçeriği değiştirilmeden lipozom teknolojisi sayesinde daha etkin bir forma kavuşan Naturalift Black Edition sağlıklı ve güzel yaş almanız için yanınızda…

Naturalift Black Edition’un içeriğinde morina balığı, mango ekstresi, Q10 ve hyalüronik asit bulunuyor. Güçlü içeriği ile Naturalift Black Edition cilt nemini artırıyor, cildin elastikiyetini ve sıkılığını destekliyor, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Yaşa bağlı olarak vücudun kolajen üretme kapasitesi düşerken buna bağlı olarak ciltte kuruluk, kırışıklık ve elastikiyet kaybı meydana geliyor. Naturalift Black Edition, içeriğinde yoğun olarak bulunan prolin ve glisin amino asitleri ile vücudun kendi kolajen üretimini teşvik ediyor.

Aynı zamanda saç ve tırnakların sağlıklı görünümüne kavuşmasını desteklerken ideal ve dengeli diğer içerikleriyle eklemler, kas ve iskelet sistemi üzerinde de olumlu etkiler yaratıyor.

Her sabah aç karna bir bardak Naturalift Black Edition tüketimi, anti-aging etkiyle kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı olurken, ışıltılı ve sıkı bir cilt görünümünü teşvik ediyor.

Ürün anti-glikasyon etkisiyle yaşlanma karşıtı özelliğe, antioksidan etkisiyle hücre içi-dışı hasarları önlemeye destek veriyor.