Agya’dan Enerjik Tasarımlar

2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonu cool görünmeyi seven kadınlar için sezona giriş yapıyor.

Feminenliğin ön plana çıktığı zarif, sade ama bir o kadar da güçlü tasarımlar krep kumaş ve türlerinden oluşarak Agya, kadınının güzelliğine güzellik katmada yardımcı oluyor. Agya, tüm bu incelikli detayları harmanlayarak klasik şıklığa yaratıcı bir yorum getiriyor!

Sezonun öne çıkan ikilisi crop top – şort takımlar, stilinize lüks bir dokunuş ekleyen payetli elbiseler ve bluzlar, yumuşak dokusuyla vücudu saran basic elbiseler ile gündüzden geceye uyarlanabilen tasarımlarla cool bir görünüm yakalamayı mümkün kılıyor.

Naif işçilikleri ve gösterişli payetlerle süslendiği tasarımların müthiş kalıpları ve cool tavrıyla hazırlanan koleksiyon da beyaz ve siyah gibi klasik renklerin temel oluşturduğu, nar çiçeği ve mavi gibi enerjik renkler ile sezonu açıyor.

Gücünün farkında olup, ne istediğini bilen ilham verici kadınlara yönelik tasarımlar yapan Agya, her zaman, her yerde kendinizden söz ettirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca, koleksiyonun zamansız oluşu birçok alanda kullanabilmeye olanak sağlıyor.