Mekanlara Şıklık Katacak Dokunuşlar

Modern mekanları ufak dokunuşlarla baştan aşağı yenileyecek aksesuarlar tasarlayan ve ithal ürünlerin de satışını gerçekleştiren DEDE HOMES, ‘Design’ ve ‘Decor’ kelimelerinin ilk hecelerinin birleşmesiyle yaratılmış. Tasarıma ve yaşam alanlarında yer alan aksesuarların seçimine önem veren DEDE HOMES, şehirli mekanlara hitap ediyor.

1988 yılında çelik aksesuar üreten bir şirket olarak kurulan ve hayatına dekorasyon ve aksesuarla devam eden DEDE HOMES, yaşam alanları için dekoratif aksesuarlar üretiyor. Birden fazla sıradışı ve özgün tasarımı tek çatı altında toplamayı başaran markanın ismi ‘Design’ ve ‘Decor’ kelimelerinin ilk hecelerinin birleşmesiyle yaratılmış.

Mekânın enerjisine ve baştan yaratacakları alanın dinamizmine çok önem verdiğini ifade eden ekip, “Bugünlerde hayatımızın yaklaşık %90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz. Ailelerin geliştiği evlerde; büyük aşkların başladığı restoranlarda; büyüyen zihinlerin beslendiği okullarda; ve hayallerimiz için çalıştığımız ofisler ve daha pek çoğu, hayatın en unutulmaz anlarının arka planını oluşturur ve her birinin bizim üzerimizde farkına bile varamadığımız önemli bir etkisi vardır. Bu nedenle hedefimiz hayatın unutulmaz anlarının yaşandığı ev, ofis, otel gibi iç mekanları dekoratif objelerimizle mutlu etmek ve dahi mutlu olmak adına güzelleştirmek, hayat vermektir.” sözleriyle mekânın önemine değiniyor.

Lokasyon olarak uzakta yaşayan ev sahipleriyle de iş birliği yapmak adına düzenli olarak dijital teknolojiyi kullanan DEDE HOMES, bu nedenle sürekli olarak teknoloji platformlarına, araçlarına ve altyapısına yatırım yapıyor. DEDE HOMES, Bleu Blanc’lerden özgün parçalara, cam modellerden metal aksesuarlara kadar evle ilgili birçok ürünle dekorasyon severleri buluşturuyor. Uzun yıllar aynı heyecanla kullanılacak koleksiyondaki parçalar, günümüz trendlerine göre seçiliyor.