gülsha Cilt Bakım Serisi ile Bütünsel Kış Bakımı

Hava soğudukça cildimizin ihtiyaçları da değişiyor. gülsha cilt bakım serisi, her mevsim cildin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, doğal ve etkili ürünleriyle bakım rutinlerinde yerini alıyor.

Günümüz kadınına en doğal, etkili ve keyifli cilt bakımı deneyimini sunmayı amaçlayan gülsha, “gül”ü günlük bakım ritüeli haline getirerek daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü sağlıyor. Soğuk havaların etkisini göstermeye başladığı bugünlerde esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerini barındıran gülsha ürünleriyle cildinizi kışa hazırlayın.

Nemlendirirken çok yönlü koruma sağlayan Güzellik Misti

Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken aynı zamanda ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı oluyor.  Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlıyor. Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlıyor. C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha güçlü antioksidan özelliği barındıran özel bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı oluyor.

Cilt mükemmelliği için gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi

Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki gül esansiyel yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içeriğinden oluşan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, cilt mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Gençlik Kremi, cilde ışıltı verirken onu yatıştırıyor ve dolgunlaştırıyor. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyalüronik asit sayesinde cilt tazeleniyor ve esneklik kazanıyor. Kolay emilen hafif formülüyle ciltteki lekelerin görünümü azalıyor, daha eşit bir cilt tonu sağlanıyor.

Dudaklar gülsha Güllü Dudak Bakımı ile koruma altında

gülsha Güllü Dudak Bakımı, gülün mucizesini dudaklara taşıyor… Esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özellikleriyle geliştiren Güllü Dudak Bakımı, shea, kakao çekirdeği, jojoba ve tatlı badem yağı içeren %100 doğal kaynaklı formülüyle gün boyu pürüzsüz, yumuşak ve rahatlamış dudaklar sağlıyor. “Clear”, “dawn” ve “petal” olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan dudak bakımı, doğal kaynaklı pigmentler içeriyor. Besleyici özelliğiyle gülsha Güllü Dudak Bakımı, kışın vazgeçilmezi olmaya aday.

gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi ile yumuşacık eller

Elleri nemlendirirken besleyen gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, içeriğindeki Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü ile harmanlanmış gül esansiyel yağıyla cilt bariyerini güçlendirerek cildin kendini onarmasına yardımcı oluyor. Kolayca emilen ince yapısı ve rahatlatıcı kokusuyla ferahlık veriyor, elleri ve tırnak etlerini yumuşacık yapıyor. gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi , değerli gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı aktif bileşenlerin özel karışımından oluşuyor.

gülsha Gece Gül İksiri, cilde yoğun bakım 

gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı iksir, anti-aging etkili peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleriyle sinerji içinde etki etmesi için akşam kullanılması tavsiye ediliyor.