6 Inch Bot stiline cesur bir yaklaşım: Timberland Sky

Timberland bu sezon gücünü arşivindeki ikonik stillerden alarak yenilenen modellerle karşımıza çıkıyor. Kadın bot koleksiyonları arasında öne çıkan model ise kalın, yüksek topuk ve buğday nubuk tasarımıyla Sky 6 Inch Kadın Botu.

Timberland FW22 sezonunda eko-inovasyonu yeni modellerle buluşturmaya devam ediyor. Bu sezonun kadın koleksiyonları arasında öne çıkan modeli ise  Sky 6 Inch Kadın Botu.  İlhamını ikonik 6 Inch Timberland botlardan alan bu model, modern ve feminen bir görünümle karşımıza çıkıyor.

Timberland Sky Bot ile bu kış cesur adımlar atın

Kalın, yüksek topuk ve buğday nubuk tasarımıyla farklı bir stile sahip Timberland Sky 6 Inch Kadın Botu, tüm Timberland ürünleri gibi çevreye duyarlı materyaller kullanılarak tasarlandı. Sorumlu çevresel uygulamalar için Leather Working Group tarafından Silver olarak derecelendirilen tabakhanelerden gelen Better Leather materyal kullanılarak üretilen modelin tasarımında aynı zamanda en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ReBOTL™ kumaş astar  tercih edildi. Timberland Sky 6 Inch Kadın Bot modeli, hafif OrthoLite taban özelliği ile gün boyu konfor sağlıyor.