Marks & Spencer ile “AŞK”ı Kutlayın

Dünyaca ünlü İngiliz giyim markası Marks & Spencer, kadın ve erkeklere yönelik, her bedene uygun zengin ürün yelpazesi ile Sevgililer Günü’nde aşkı kutlamak isteyenlere birçok seçenek sunuyor.

Marks & Spencer ile “AŞK”ı Kutlayın

Marks & Spencer, iç giyim, ev giyim ve kozmetik gibi birçok kategoride ister romantik, ister konforlu seçenekleriyle hediyeleşmenin mutluluğunu zirveye taşıyor.

MARKS & SPENCER bu yıl Sevgililer Günü’nde ister kendini ister sevdiklerini şımartmak isteyenleri bekliyor. Marka, kozmetikten ev giyime ve birbirinden şık, konforlu iç giyim ürünlerine kadar uzanan çok çeşitli seçenekler sunarken hediye seçimini de kolay ve keyifli kılıyor. Marks & Spencer’ın 2024 Sevgililer Günü Koleksiyonu, lüks ve rahatlığı bir araya getirirken, romantik dantellerden klasik puantiye desenlerine her zevke, her bedene hitap ediyor.

Marks & Spencer Sevgililer Günü’nde eğlence arayanları da unutmuyor. Sevimli pembe ve kırmızı kalp desenlerini, Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezi saten dokularla bir araya getiriyor. Flexifit™ Lace serisini ise feminen yaprak desenleriyle bezeli dantel ürünleri, yumuşak dokular ve 360 derece streç yapısıyla sunuyor. 

Marks & Spencer’ın klasikleri arasında yer alan Rosie Exclusively for M&S Koleksiyonu, feminen çiçek desenleri ve lüks saten kumaşlarıyla, mavi ve krem renkleriyle vintage esintisini evlere getiriyor. Bu koleksiyonun iç giyim ve pijama seçenekleri, çekici tasarımlarıyla takım olarak kullanılabiliyor.

Marks & Spencer sunduğu zengin iç giyim, ev giyim ve pijama seçeneklerinin yanı sıra hem kadın hem erkekler için kozmetik ürünleriyle de hediye seçimini kolaylaştırıyor. Birbirinden kaliteli, hoş kokulu ve şık ambalajlı cilt bakım ürünleri, parfümler, duş jelleri, losyonlar ve vücut spreyleri, Sevgililer Günü’nün büyüsünü yansıtıyor.

Bu yıl da Sevgililer Günü’nde kendisini ve sevdiklerini şımartmak isteyenler, AŞK’ı kutlamak için Marks & Spencer mağazalarında ve M&S Türkiye mobil uygulamasında buluşuyor!