Divarese İle Soğuk Havada Sıcak Stil

Kışı hissetmeye başladığımız bu günlerde; Divarese imzalı birbirinden şık süet tasarımlar, yumuşak dokulu şallar, bereler ve eldivenler ile hem stilinizi yükseltecek hem de soğuk havaya karşı koyacaksınız.

Divarese İle Soğuk Havada Sıcak Stil

Yumuşak dokulu taba, kahve ve siyah tonlarındaki süet tasarımlar, günün her anında konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Sezonun trend modelleri, tasarım detayları ile gündüzden geceye her kombini tamamlama vaadi veriyor.

Soğuk havaların vazgeçilmezi yumuşak dokulu şallar ve atkılar stilinizi tamamlarken, size rahatlatan bir dokunuş hissettiriyor. Farklı desen ve renk seçenekleriyle kombin özgürlüğü de yaratan tasarımlar, her anınıza uyum sağlıyor.

Kışın vazgeçilmezi bereler ve şapkalar, Divarese’nin şık tasarım detayları ve yumuşak dokularıyla keşfedilmeyi bekliyor. Birbirinden renkli bere ve şapkalarla kışın en soğuk günlerinde bile tarzınızdan ödün vermeden sıcak kalacaksınız.  

Yumuşak dokulu örgü, tüylü ve süet eldivenler, ellerinizi sıcak tutarken stilinizi de ön plana çıkaracak detaylara sahip.

Kış aylarında stilinizden ödün vermeden soğuklara meydan okuyabileceğiniz tasarımları keşfetmek ve sıcak bir stilin tadını çıkarmak için Divarese mağazaları veya divarese.com.tr ’ye davetlisiniz.