MAC ve KLEIN’dan Ritmi Yükseltecek İş Birliği!

Türkiye’nin lider spor ve iyi yaşam markası MAC, Türkiye’de müziğe yön veren KLEIN Entertainment’la önemli bir iş birliğine imza attı. MAC çatısı altında yer alan MACFit, MAC/One ve MACStudio kulüplerindeki spor deneyimine, KLEIN DJ’leri tarafından hazırlanan özel müzik listeleri eşlik edecek. Spor ve müziğin birleştiği bu yeni deneyim, Türkiye’de bir ilk olma özelliği de taşıyor.

MAC ve KLEIN’dan Ritmi Yükseltecek İş Birliği!

Türkiye’nin lider spor ve iyi yaşam markası MAC ve çatısı altında yer alan, MACFit, MAC/One ve MACStudio kulüplerinde; spora eşlik eden müzik deneyimi yepyeni bir boyuta taşınıyor. Müziğe yön veren ve dünyanın önemli DJ’lerini Türkiye’ye getiren KLEIN Entertainment DJ’lerinin özel olarak hazırladığı müzik listeleri MAC kulüplerinde sporseverler ile buluşuyor. 

İyi yaşamın ve eğlencenin öncü markaları olan MAC ve KLEIN Entertainment’in iş birliği kapsamında; Türkiye’nin 13 ilindeki 108 kulüpte eşzamanlı gerçekleşecek özel müzik yayınının yanı sıra sürpriz DJ performansları, sporun farklı alanlarına hitap eden müzik listelerinin kulüp dışında da dinlenebilmesi gibi mobil çözümler ve yenilikler devam edecek. 

KLEIN master DJ’i Orkun Bozdemir’in öncülük ettiği kesintisiz müzik dizaynı, sporun dinamizmine uygun müzikler ile tempoyu düşürmeden motivasyon yakalanmasına olanak sağlayacak. House, tech-house, melodic-house, tribal house gibi janraların harmanıyla hazırlanan ve sadece MAC kulüplerinde dinlenebilecek özel düzenlemelerle renklendirilmiş müzik listeleri, spor ve müzik ritminin eşsiz uyumunu hissettirecek.