Lumberjack’in trend modellerinde şıklık ve konfor birarada

Her aktiviteye eşlik eden Lumberjack’in stil sahibi spor kıyafetleri, şık ve fonksiyonel ürünlerden oluşuyor. Rahat sneakerlarıyla olduğu kadar tekstil koleksiyonu ile de adından söz ettiren Lumberjack, bahar mevsimini birbirinden dinamik modelleri ile lumberjack.com.tr’de karşılıyor!

Lumberjack Tekstil Koleksiyonu’nda yer alan spor kıyafetler hem doğa yürüyüşleri hem de spor salonlarında kullanabilecek birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Hiçbir zaman şıklığından ve konforundan vazgeçemeyen kadınlar için Lumberjack Tekstil Koleksiyonu’nda; tayt ve bahar yağmurlarında tercih edilebilecek kapüşonlu üstler dikkat çekiyor. Spor salonunda, evde, doğada ve daha birçok alanda spor yaparken hareketinize esnek ve yumuşacık yapısıyla eşlik edecek kıyafetler, soft renkleri ile de göz dolduruyor.

Erkekler için ise; Sweat’ler ve kapüşonlu üstler rahat kesimlerinin yanı sıra kullanışlı yapıları, farklı renk ve desenleri ile koleksiyonda yerini alıyor. Spor kıyafetleri hareket özgürlüğü gerektiren tüm spor egzersizlerinde bir numaralı destekçi olurken, hava alan kumaşlar ve hafif yapıları ile de sağlıklı bir kullanım sunuyor.