Lumberjack Tekstil Koleksiyonu İle Konforlu ve Gün Boyu Rahatlık

Konforlu ve gün boyu rahat hissettirecek parçaları bir arada sunan Lumberjack Tekstil Koleksiyonu, spor giyim modası ile uyum yakalayan birçok model alternatifini kadın ve erkeklerin beğenisine sunuyor.

Lumberjack Tekstil Koleksiyonu İle Konforlu ve Gün Boyu Rahatlık

Lumberjack Tekstil Koleksiyonu’nda yer alan modeller doğa aktivitelerinde, hafta sonu yürüyüşlerinde ve spor salonlarında kullanılabilecek zevkli alternatifler sunuyor. Kadın ve erkeklerin sportif tarzına benzersiz modellerle eşlik edecek Lumberjack Tekstil Koleksiyonu, bu sezon da gözdeniz olacak! 

Rahat kesimlerinin yanı sıra kullanışlı stilleri ve farklı renk alternatifleriyle de öne çıkan mont, yelek, polar ve sweat modelleri kadın ve erkekler için eşsiz bir hareket deneyimi sunuyor. Bordo, kırmızı, haki, siyah, beyaz, bej ve gri renklerinin hakimiyetinde olan koleksiyon, baskı ve renk detaylarıyla süsleniyor. Günlük hayatta ve sportif aktivitelerinizde konforuyla kombinlerinize eşlik edecek modeller Lumberjack’te sizleri bekliyor!

Her daim konfor ve rahatlığı estetikle buluşturmak isteyenlerin adresi olan Lumberjack’in oldukça zengin Tekstil Koleksiyonu’nu daha yakından incelemek için Lumberjack, IN STREET veya FLO mağazalarına uğrayabilir veya www.lumberjack.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.