Louis Vuitton “Nautical 2024” Kapsül Koleksiyonu

Louis Vuitton evreninde her zaman var olan seyahat tutkusu, yeni “Nautical” Kapsül Koleksiyonu’nda hayat buluyor. Kadın hazır giyimden deri ürünlere, aksesuarlardan mücevherlere kadar uzanan koleksiyon, zarif tasarımı ve eforsuz tavrıyla ön plana çıkıyor. Konforlu kesimler, şıklığı rahatlıkla buluşturan sahil takımları, marin konseptli çantalar ve uçuşan ipek eşarplar gibi klasikleşmiş denizci unsurları genç bir çağrışımla yeniden yorumlanıyor.

Bahar mevsimi yaklaşırken, bu çok özel kapsül koleksiyon feminen spor giyime sofistike bir dokunuşun sinyallerini veriyor. Görünümler koleksiyonun ruhunu yansıtan beyaz ve lacivert renklerle desteklenirken, çizgi detayları tişört elbiseler, gömlekler ve trikolarda kullanılıyor. Şortlarla kombinlenen kruvaze blazer ceket veya pantolonlarla eşleştirilen büstiyer görünümü hem şehir hem de sahil giyimine uygun olarak sunuluyor.

Kapsül koleksiyondaki deri ürünlerde kullanılan kırmızı deri ister kompakt Coussin BB ister geniş kova şeklindeki Noé BB olsun tüm çanta modellerine canlı bir vurgu yapıyor. Orijinal olarak sandıkların iç kısmında yer alan “Malletage” dikişlere sahip yeni ikonik GO-14 çanta da kırmızı veya lacivert renkte, dolgulu deri yüzeyini noktalayan beyaz işlemeli küçük düğümlerle sunuluyor. Denizcilik tarzı zincir askısıyla Twist West’in “pochette” versiyonu gündüzden akşama kadar taşınabiliyor. Bu arada, çizgili payetlerle kaplı Capucines Mini ve deniz feneri şeklindeki minyatür çanta, “Nautical” Kapsül Koleksiyonu’na yenilik katıyor.

Yeni ipekler Louis Vuitton ruhuyla denizci motiflerini keşfediyor. İkonik bir 90 kare veya BB bandeau olarak LV Cordage tasarımı, Monogram’ı entegre ederken açık denizleri çağrıştırıyor. Kendine özgü bir görünüme sahip zarif Sailor bandana, nar çiçeği ve gök mavisi dahil olmak üzere dört canlı, tamamlayıcı tonda hem Monogram deseni hem de Damier motifi içeriyor. Görünümler, narin sivri uçlu Monogram çiçek küpelerden parlak altın tonlu metalden LV imzasıyla süslenmiş lacivert bir manşete kadar yelken halatlarına selam veren mücevherler ile tamamlanıyor. Kapsüldeki parçaların sıradışı beraberlikleriyle marine stili yeniden tanımlanıyor.