The Purest Solutions’a İtalya’da Büyük İlgi

21-23 Mart 2024 tarihlerinde İtalya’da gerçekleşen, 50 yılı aşkın bir süredir tedarik zincirinden bitmiş ürüne kadar kozmetik sektörünün şirketler ve profesyoneller için en önemli fuarı olan Cosmoprof Worlwide Bologna’da yerine alan The Purest Solutions standına ilgi yoğundu…

240.000’e aşkın katılımcı ve 3.000’den fazla markanın buluştuğu, kozmetik sektörünün en önemli buluşması olan Cosmoprof Worlwide Bologna’da, tüketici alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan sorun odaklı sonuç veren çözümler sunan The Purest Solutions standına katılımcıların yoğun ilgisi vardı. Dünyanın birçok ülkesinden gelen katılımcıların The Purest Solutions’ın yenilikçi ürünlerini deneyimleme fırsatı buldu. The Purest Solutions marka müdürü Duygu Yıldırım; “The Purest Solutions olarak, dünyanın dört bir yanından gelen üretici ve distribütörlerle bir araya gelmek ve markamızı uluslararası platformlarda temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yıl katıldığımız Cosmoprof Bologna Fuarı, bizim için önemli bir fırsat ve gurur kaynağı. İhracata verdiğimiz önemle Türk kozmetik sektörünü küresel ölçekte temsil etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Fuarda katılımcılar ile birebir görüşme sağlayan The Purest Solutions, farklı bölgelerden potansiyel işbirlikleri için temaslarda bulundu ve partnerlik görüşmeleri gerçekleştirdi. Standı ziyaret eden katılımcıya markanın çantalarını paylaşarak ürünlerini yeni kitleler ile buluşturdu.