L’Oréal Professionnel’dan Yeni Ürün: Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım

Yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım serisi Metal Detox, yeni ürünü ‘Şampuan Öncesi Bakım’ ile profesyonel saç rutinini tamamlayarak daha sağlıklı ve dolgun görünen saçlara sahip olmanızı sağlıyor. 

L’Oréal Professionnel’dan Yeni Ürün: Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım

L’Oréal Professionnel’ın Ioannina Üniversitesi ile birlikte yaptığı araştırma sonucunda yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için geliştirilen L’Oréal Professionnel Metal Detox Uzman Serisi, formülündeki Glikoamin molekülü ile saç telinin içine nüfuz ediyor ve saçtaki metali kendine çekerek nötralize ediyor. Şampuan Öncesi Bakım’ın da eklenmesiyle birlikte Metal Detox serisi, %99 daha az saç kırılması* ve uzun süre kalıcı renk sonucu garantisi sunuyor. 

L’Oréal Professionnel Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım 

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki su kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. Duşta veya kuafördeki en temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Sık yıkama sonrası metal parçacıkları, saç teli içinde birikiyor. Aşırı metal birikimi, saçlarda oksitlenme yaparak, yıpranmalara, kırılmalara ve güvenilmez renk sonuçlarına neden oluyor. Metal Detox ailesi içerisinde bulunan şampuan, maske, krem ve konsantre yağ ile metal arındırıcı rutini saçlara sunuyor.

Metal Detox ailesine yeni katılan Şampuan Öncesi Bakım, saçın gözenekli olma haline karşı bir çözümle geliyor. Saç gözenekliliği saç yüzeyinde ve saç korteksinde meydana geliyor, saç ne kadar gözenekliyse metal tutma kapasitesi de o kadar yüksek oluyor. Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım, içerisinde bulunan %2 Glikofiller sayesinde saçta bulunan 1 milyon mikro saç kırığını tek kullanımda yeniden dolduruyor. Saça 2 kat daha fazla nemlendirme**, 3 kat daha fazla yumuşaklık** vererek daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

Şampuan öncesi bakım ile tamamlanan Metal Detox uzman serisi, farklı tiplerdeki yıpranmış, işlem görmüş saçlar için tamamlayıcı ve profesyonel bir bakım rutini sunuyor.

*Instrumental test, Metal Detox şampuan öncesi bakım + şampuan + maske uygulaması sonrası

**Instrumental test, Metal Detox şampuan öncesi bakım uygulaması sonrası