Daha Canlı Bir Cilt İçin Celenes by Sweden, Sea Buckthorn Serisi İle Tanışın

Doğaya saygılı bir yaklaşımla üretilen Celenes by Sweden, temiz içeriklere sahip “Sea Buckthorn” serisiyle cildin daha parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Daha Canlı Bir Cilt İçin Celenes by Sweden, Sea Buckthorn Serisi İle Tanışın

İsveç’in eşsiz bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, Sea Buckthorn serisiyle cildin yıllar içinde kaybolan esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olurken kırışıklık oluşumunu önlüyor. 

İçeriğindeki C vitamini, Omega 7, Omega 3 & 6, karoten, E vitamini ve doğal yağlarla vücudun kolajen üretimini artmasını desteklerken, cilt tonunu eşitleyerek anında nemlendiriyor. 

Yağlı ve karma cilt tiplerine özel olarak geliştirilen Sea Buckthorn serisi, agresif dış etkenlere karşı cildi koruyarak sebumu azaltıyor ve böylelikle pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor. 

İnsan sağlığına saygıyla üretilen Celenes by Sweden Sea Buckthorn serisi; yüz yıkama jeli, tonik, misel temizleme suyu, vücut losyonu, yüz bakım kremi ve yaşlanma karşıtı el bakım kreminden oluşan zengin içerikli 6 ürünüyle kapsamlı bir cilt bakım rutini sunuyor.

C vitamini içeriğiyle Sea Buckthorn Yüz Yıkama Jeli, ciltteki yağı ve kiri nazikçe temizlerken cilt tonunu dengelemeye yardımcı oluyor. Sea Buckthorn’un antioksidan etkisi, fazla yağı ve siyah nokta görünümünü azaltıyor, gözenekleri derinlemesine temizliyor ve cildin sıkılaşmasını sağlıyor.

Günlük kullanıma uygun olan Sea Buckthorn Leke Giderici & Aydınlatıcı Tonik, içeriğindeki niasinamid ile cilt koyuluklarını açmaya destek olurken, salisilik asit sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye ve leke oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Cilde anında etki ederek cildi arındırıyor, temizliyor ve cildi kurutmadan yağ üretimini kontrol ediyor. 

Daha Canlı Bir Cilt İçin Celenes by Sweden, Sea Buckthorn Serisi İle Tanışın

Cildi tek adımda makyaj ve kirden arındıran Sea Buckthorn Misel Temizleme Suyu, antioksidan etkisi sayesinde cildin yağ dengesine zarar vermeden cildi kolayca temizliyor.

Doğal bitki özleri ve zengin C vitamini içeriğiyle Sea Buckthorn Vücut Losyonu, cildi anında yumuşatıyor, rahatlatıyor ve nemlendiriyor. Cildi nazikçe nemlendirirken, yıpranmalara ve yaşlanma etkilerine karşı koruyor.

Yağlı ve karma ciltler için geliştirilmiş özel bitkisel formülü ile cilde parlamadan nem veren Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Bakım Kremi, kolajen üretimini desteklerken, B ve C vitaminleri ile cildin beslenmesine katkı sağlıyor. 

Daha Canlı Bir Cilt İçin Celenes by Sweden, Sea Buckthorn Serisi İle Tanışın

Özel olarak geliştirilen bitkisel formüle sahip Sea Buckthorn Yaşlanma Karşıtı El Bakım Kremi, elleri nazikçe nemlendirirken, yıpranmalara ve yaşlanma etkilerine karşı koruyor.