Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream’i Keşfedin!

Shiseido Vital Perfection ailesinin en yeni üyesi Concentrated Supreme Cream, yalnızca bir haftada cildi şekillendirip canlandırarak yaşlanma etkilerine meydan okuyor!

Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream’i Keşfedin!

Her yaşın güzelliğine inanarak Japon geleneğini modern inovasyonla birleştiren Shiseido, anti-aging serisi Vital Perfection’ın “Potansiyelin yaşı yoktur.” mesajıyla herkesin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hayal ediyor. 

Vital Perfection Concentrated Supreme Cream

Shiseido’nun patentli SafflowerREDTM ve Burnet Extract Sculpturist teknolojileriyle desteklenen Concentrated Supreme Cream, cildin yenilenme sürecini harekete geçiriyor.  Cilt sarkmalarını hedefleyen krem,  Burnet Extract Sculpturist Teknolojisi ile sıkı, gergin ve toparlanmış bir görünüm sunuyor. Yetişkin ciltte yalnızca bir haftada lifting etkisi yaratırken, kontür hatlarını belirginleştiriyor. 

Vital Perfection Uplifting & Firming Eye Cream

Cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection’ın anti-aging etkili kremi Uplifting & Firming Eye Cream, içeriğindeki retinol sayesinde yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı cildin yenilenmesini teşvik ediyor. Sarkma, koyu halka ve kırışıklık görünümünün önüne geçen göz çevresi kremi, cildin doğal hiyalüronik asit üretimini destekliyor. Cildin onarıcı fonksiyonunu iyileştirirken yapısını güçlendiriyor ve onarıyor. 

Vital Perfection LiftDefine Radiance Night Concentrate

Cildin yaş ile azalan yenilenme gücünü desteklemek için tasarlanan yeni Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Night Concentrate, gece bakımında sarkmaları önlerken, sıkı ve kontürü belirginleşmiş bir görünüm sunuyor. Shiseido’nun en yeni keşfi VPN Night Concentrate ile formüle edilen gece serumu, Liftdynamic 4D teknolojisiyle geceleri cildin yerçekimine karşı gösterdiği direnci güçlendiriyor. Sarkmalara karşı kasları aktive ederek cildi destekleyen serum, masaj teknikleriyle uygulandığında etkisini arttırıyor ve ciltte koruyucu bir katman oluşturuyor.