L’Oréal Professionnel ile 3 Aşamada Yazın Favori Sarı Tonlarına Merhaba

Her dönemin favorisi sarı saç, bu yaz da yükseliş trendini koruyor. Pek çok farklı ton skalasına sahip sarı saç için en önemli konu ten renginize en uygun tonu bulmak. L’Oréal Professionnel, mükemmel sarışın tonlar için saç açma & tonlama ve renk korumadan oluşan 3 aşama ile sarışınlık sezonunu açıyor!  

İlk aşamada L’Oréal Professionnel, Metal Detox Serisi ile saçtaki metali nötralize ederek saçın yıpranması önlüyor. Şampuan öncesi bakım, şampuan, koruyucu maske, konsantre yağ, UV korumalı durulanmayan kremden oluşan L’Oréal Professionnel Metal Detox Serisi; saçlarda % 87 daha az kırılma sağlarken, %100 eşit renk sonucuyla saç rengine daha yoğun parlaklık kazandırıyor. İçeriğinde bulunan özel patentli Glikoamin ve Ionene molekülleri saç içine nüfuz ederek mikro düzeydeki metal partiküllerini nörtalize ediyor. Uzun süre kalıcı renk koruması sağlıyor. 

İkinci aşamada yüksek performanslı Bonder Inside, saç bağlarını korurken, 9 tona kadar açıcılık sağlıyor. Optimum tutunma için zengin dokusuyla tüm açma teknikleri için uygun olan Bonder Inside, içeriğindeki bağ koruma teknolojisi ile açma işlemi sırasında saç bağlarını koruyor. Saç açma işlemlerini ve saç korumasını tek adımda birleştiriyor. 

Üçüncü aşamada ise istenmeyen sıcak yansımalar nötralize ediliyor. Dia Color ürünleri, renklendirme sonrası oluşan istenmeyen sıcak yansımaları ve alt tonları nötralize ediyor. Asidik bazlı amoyaksız saç ürünleriyle renklendirme işlemi sonrasında saç rengini canlandırıyor. Saçta kusursuz nötralizasyon sağlarken, mükemmel parlaklık veriyor. Sıcak ve soğuk yansımalar arasında denge kuruyor.