Babalar Günü’nde Sebamed Clear Face ile Babalara Özel Bakım!

Varlıklarıyla bize her zaman güç vermiş ve sevgisiyle sıkıca sarmalamış babalarımıza ne kadar değerli olduklarını hissettirmenin tam zamanı! Bu Babalar Günü’nde, onların yakışıklılığını daimî kılmak için Sebamed Clear Face serisi ile babanızın cilt bakım rutinine taze bir dokunuş yapın. 

Cilt bakım rutini, artık sadece kadınlara özgü bir alışkanlık olmaktan çıkıyor. Babalarımız da günün yorgunluğunu ve stresini ciltlerinde hissediyor. Her zaman öncelikleri ailesi ve çocukları olan babaların bu kez kendilerini düşünmesi için Sebamed, onları özel hissettirecek ve ciltlerini temizlerken aynı zamanda yatıştıracak Sebamed Clear Face serisi ile tanıştırıyor. 

Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü, sabun içermeyen formülü ile babanızın cildini kurutmadan nazikçe temizliyor. Cildin doğal bariyerini destekleyen bu köpük, Montaline® C40 içeriği ile cilt pürüzlerine karşı mücadele ediyor; yeni sivilce ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Her sabah cilde tazelik getiren bu köpük, babaların güne ferah bir başlangıç yapmasını sağlıyor.  

Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği, gün içerisinde oluşan ciltteki fazla yağ ve kirleri nazikçe temizleyerek cildin ferahlamasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki salatalık ekstresi ve Hidrolize İpek cildi nemlendirerek dehidrasyona karşı koruyor. Böylece babaların cilt kuruluğu gibi sorunlar yaşamasının önüne geçiyor.  

Sebamed Clear Face Kompakt ise pH 5.5 değeri ile cildinin doğal dengesini koruyor; E vitamini ve Skualan içeriği ile de babaların cildini temizlerken rahatlatıcı bir dokunuş yapıyor. 

Siz de Babalar Günü’nde Sebamed Clear Face serisi ile babanızın cildine gerektiği özeni göstermesini sağlayarak onun için bir cilt bakımı rutini oluşturun!