L’Oréal Paris ile Serum Rutininizi Yenileyerek Canlanın!

Bahar mevsimi tüm enerjisiyle etrafımızı sararken cildinizi yenilemeye ve taptaze bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz? L’Oréal Paris’in sevilen serumları Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Serum ve Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu’ndan oluşan serum rutini ile cildinize hak ettiği bakımı sunabilir, sağlıklı ve ışıltılı cildinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

Kışın yorgunluğunu atmanın ve dış etkenlere maruz kalan cildimizi canlandırmanın şimdi tam zamanı! Hava kirliliği, güneş ışınları, rüzgar ve yılların etkisiyle ışıltısını kaybeden ciltler, günden güne daha soluk görünebiliyor ve yaşlanma belirtilerine karşı direnç gücünü kaybedebiliyor. Bu baharda yenileyeceğiniz serum rutini ile gündüz ve gece cildinize ihtiyacı olan bakımı yaparak genç, ışıltılı ve dolgun bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Gündüz cilt bakım rutini için: Revitalift Filler Serum

L’Oréal Paris tarafından geliştirilen ve dermatologlar tarafından onaylanan*, Revitalift Filler, dolgun, genç görünümlü ve esnek bir cilt için cilde nemini geri kazandırıyor. L’Oréal Paris’in en yüksek Hyaluronik Asit konsantrasyonunu** içeren Revitalift Filler ile dolgunluğunu geri kazanan cilt 1 haftada daha sıkı ve gergin hissediliyor.

Revitalift Filler %1.5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Serum, cildi belirgin bir şekilde nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor ve sadece 1 haftada cildi genç ve dolgun bir görünüme ulaştırıyor***. Kullanım anında daha dolgun, esnek bir his ve pürüzsüz cilt görünümü ile etkisini gösteren Revitalift Filler %1,5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Serum, düzenli kullanımda da kırışıklık görünümünü günden güne azaltarak; hızlı emilimi ve yağlı his bırakmayan dokusu ile tüm cilt tiplerine uygun bakım yapıyor.

Gece cilt bakım rutini için: Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

Zamana meydan okuyan bir cilde sahip olmak için gece bakım rutini edinmek büyük önem taşıyor. Yüksek konsantre saf retinol içeren Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu anında daha nemli ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor. Derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklık görünümünde etkili olan serum dermatologların onayladığı* formülü ile geceden geceye cilt görünümünü yeniliyor, cilt parlak ve daha genç görünüme sahip oluyor.

Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu, yüksek konsantre saf retinol içeren ileri teknoloji formülü sayesinde cilde 3 kat daha fazla retinol**** sunuyor. Kadınların %100’ünde kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayan serum sayesinde 1 ayda cilt; dokusu düzelmiş, parlak ve daha genç görünüyor. 4 ayda ise kırışıklıkların görünümü %36***** oranında azalıyor.

*L’Oréal Paris Danışma Komitesi’nin dermatologları tarafından onaylandı

**L’Oréal Paris serumları arasında

***Kişisel değerlendirme, 83 kadın, 1 hafta

****L’Oréal Paris’in geçmiş profiline kıyasla

*****Klinik çalışma, 22 kişi: Glabellar kırışıklıklarında klinik skorlama