Baharın Enerjisini Adımlarınıza Taşıyacak Sneakerlar

Her mevsim olduğu gibi İlkbahar/Yaz mevsiminin de gözde ayakkabı modellerinden olan sneakerlar, bu sezon da Kinetix koleksiyonunda göz kamaştırıyor. Konforlu olduğu kadar şık tasarımlarıyla da dikkat çeken sneakerlar kadınların ve erkeklerin sokak stilinin tamamlayıcı parçası olmaya devam ediyor!

Spor ayakkabıda dünya trendlerini stil sahipleriyle buluşturan Kinetix, kombinlerin vazgeçilmezi sneaker modellerini çeşitli renk alternatifleriyle kadın ve erkeklerin beğenisine sunuyor.

Kinetix Sneaker Koleksiyonu’nda kadınlar için siyah, beyaz, pembe ve gri gibi her kombinle uyum yakalayan renkler öne çıkıyor. Renkli şerit, kalın taban ve bağcık detaylarıyla harmanlanan modeller, tayt, sweat, elbise, jean, gömlek ve daha birçok kombine eşlik ederek adımlara konfor katıyor.

Sneakerdan vazgeçemeyen erkekler için ise kalın tabanlı modeller dikkat çekiyor. Sokak modasına stil ve enerji katan ayakkabılar, siyah, beyaz ve haki renkleriyle göz dolduruyor. Ofise giderken, günlük hayatta, doğa yürüyüşlerinde ve hayatın birçok alanında tercih edilen sneakerlar Kinetix’te sizleri bekliyor!