Etkili Yaşlanma Karşıtı Bakım Rutini

Sıkı ve yenilenmiş bir cilt görünümüne kavuşmak için; etkili ve uzman formülleriyle Revitalift Lazer X3 gündüz, gece ve göz bakım kremleri ile cilt bakım rutininizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıklarda etkili L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu ile cilt görünümünüzü geceden geceye yenileyebilirsiniz. Cilt dokusunu yenileme, kırışıklık görünümünü azaltma ve yüz hatlarını şekillendirme özellikleriyle yenilenmiş cilt etkisinin tadını çıkarın!

Cildimiz hava kirliliği, zararlı güneş ışınlarına maruz kalma ve rüzgâr gibi dış etkenler nedeniyle direkt ya da dolaylı olarak sağlıklı ve ışıltılı görünümünü zamanla kaybedebiliyor. Dış etkenlerin yanı sıra yaş aldıkça cilt, günden güne daha soluk bir görünüme sahip oluyor ve ince çizgiler, kırışıklıklar, lekeler ve sarkmalar daha belirgin hale geliyor. Revitalift Lazer X3‘ün formülünde bulunan Hyalüronik Asit ve Konsantre Pro-Xylane sayesinde yüz hatları yeniden şekilleniyor. İçeriğindeki özel bileşenlerle ciltte oluşan zamanın izlerine geçit vermeyen Revitalift Lazer X3 ile cilt rutininde yeni bir dönem başlatın.

Gündüz cilt bakımı ile sıkı bir cildin tadını çıkarın

Sadece 1 haftada etkisini göstermeye başlayan L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi; eşsiz cilt bakımı ile azalan kırışıklık görünümü, cilt dokusunda gözle görülür düzelme, kaz ayakları ve cilt sarkmalarında iyileşme sağlıyor. Yaşlanma izlerinin* %100’üne karşı olan bakım kremi, cilde derinlemesine nüfuz ederek cildi yeniliyor böylece yüz hatları yeniden şekilleniyor. Zamana meydan okuyan cilt, daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Kanıtlandı; etkili formülü ile 2 ayda 3 yılın 6 ayda 7 yılın kırışıklık görünümünü gideriyor!*

Yaz aylarında dikkat edilmesi gereken UV ışınlarına karşı koruyucu Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım GKF20, oluşabilecek leke ve pigmentasyonların önüne geçiyor. Yoğun kırışıklık karşıtı etkisiyle ciltler daha sıkı, daha dolgun ve daha pürüzsüz görünüme ulaşıyor. LHA içeren formülü cilt yüzeyini yenilemeye ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Konsantre Pro-Xylane ile kırışıklık görünümü azalırken, GKF 20 ile UV kaynaklı leke oluşumuyla savaşıyor.

Geceden geceye yenilenmiş bir cilt ve aydınlık gözler!

Cildinde gözle görülür fark yaratmak isteyenler için L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gece Bakım Kremi, gece boyunca cildi nemlendirerek yeniliyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor ve cilt bariyerini güçlendiriyor. Yenilenen cilt daha pürüzsüz görünüyor ve eşitlenmiş bir cilt tonuna kavuşuyor. Yüksek konsantre saf retinol içeren Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu ise anında daha nemli ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor. Derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklık görünümünde etkili olan serum dermatologların onayladığı*** formülü ile geceden geceye cilt görünümünü yeniliyor, cilt parlak ve daha genç görünüme sahip oluyor.

Özel formülü ile Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi; kırışıkları ve göz torbalarının şişkinliğini azaltıyor. Göz çevresi anında daha pürüzsüz ve aydınlık görünürken, cilt sıkılaşıyor ve cilt tonu eşitleniyor.

*Yaşlanma izleri: kırışıklıklar, cilt dokusu, cilt tonu, sarkma.

**Kaz ayağı kırışıklıkları; klinik skorlama 97 kadın, kaz ayağı kırışıklıklarının görünümündeki azalmanın yıl eşdeğeri

***L’Oréal Paris Danışma Komitesi’nin dermatologları tarafından onaylandı