Doğadan İlham Alan Koleksiyon

RHODOCHROSITE İlkbahar/Yaz 2022 ‘The Art Of Sensation’ koleksiyonu taze ve göze çarpan, doğal natürel tonların yer verildiği tasarımları ile zarafet ve şıklığa ayna tutuyor!

RHODOCHROSITE markası kurucusu ve kreatif direktörü Cemre İnan, yeni İlkbahar/Yaz 2022 The Art of Sensation koleksiyonunda doğadan ilham alıyor. Koleksiyon toprak ve doğanın natürel dokusunun yanı sıra canlı ve renkli tonların yer aldığı bir renk skalasından oluşuyor.

Rhodochrosite’ın imzası niteliğindeki kelebek deseni, sulu boya efekti ile sadeleştirilip daha natürel bir görünüm ile korse bluzlar, saten elbiselerde yeniden hayat buluyor. Sade ama feminen siluetli cut out detaylar, saten dokunuşlar, kuşgözü detaylar ve Rhodochrosite’ın sulu boya efektiyle markanın kendi DNA’sını yansıtıyor.

Triko elbiseler; biri aksesuarlı ve kelebek deseninin sadeleştirilmiş halinin trikoya örüldüğü versiyonu ile The Art of Sensation koleksiyonu, ikonik ama sade bir görkem yaratmak isteyen kadınların vazgeçilmezi olma niteliği taşıyor. Koleksiyonda her parçanın aksesuarlarla yeniden buluşturulması kusursuz bir tablo oluşturarak kusursuz stili tamamlıyor.

İmza parçalar arasında yer alan New Age korse tasarımlarına ek yeni koleksiyona dahil edilen jean tasarımı bu yaza damgasını vuracak zamansız Rhodochrosite’ın iddialı çizgisine uygun yeni bir soluk kazandırıyor. Hem gündüz hem gece stilinin vazgeçilmezi olacak bu ikonik jean özgüveni yeniden keşfetmeye olanak sağlayan sıra dışı bir koleksiyona hayat veriyor. Zanaatkar bir anlayış ile özelleştirilen; düğmeler, fermuarlar ve aksesuarlar jean tasarımlarını vazgeçilmez kılarak, sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Her sezon yeni, taze ve göze çarpan tasarımlar hedefleyen Rhodochrosite, kusursuz işlemeleri ve mükemmel renk uyumu ile yarattığı The Art Of Sensation koleksiyonunda pastel tonlarının çarpıcı monokromlarla bir araya gelerek cürretkar bir sadelik sunuyor.