Lancôme Yılbaşı Kutlamalarını Karşılamak İçin Hazırlanıyor!

Lancôme, Louvre ile gerçekleştirdiği eşsiz iş birliği ardından güzellik kavramını yeniden tanımlayan ilham veren hikayeleri yeni Advent Calender (Yılbaşı Takvimi) hediye seti ve en özel ürünleriyle buluşturuyor. Yılbaşı kutlamalarını karşılamak için hazırlanıyor.

Lancôme Yılbaşı Kutlamalarını Karşılamak İçin Hazırlanıyor!

Paris gecenin ışıkları altında, gerçek sihrini açığa çıkarıyor. Ancak bu sıradan bir gece değil. Yıldızlar efsanevi Louvre’un üzerinde gökyüzünü aydınlatırken, olağanüstü bir duygu havada belirgin bir şekilde kendini hissettiriyor… İki ikon, muhteşem bir kutlama için buluşmaya hazırlanıyor.

Louvre’da zamanın durduğu ve sihrin açığa çıktığı bir geceden daha olağanüstü ne olabilir ki… Işıldayan yıldızımız Amanda Seyfried gizemli güzelliklerin, zamansız başyapıtların arasında dolaşırken, sanatın duygularının sizi büyülemesine izin verin. Olağanüstü arayışınız, bütün ihtişamıyla aydınlatılmış Louvre Piramidi’nin önünde yükselen göz kamaştırıcı hediye piramidinin ayaklarında başlıyor. Zenginlik ve ihtişamın ta kendisi olan bu olağanüstü koleksiyon, Lancôme’un sembolü olan Agora gülünün parlak ve ışıltılı deseniyle süslenmiş olarak kendini gösteriyor. Bu görkemli ve lüks desen, her hediyenin üzerine olağanüstü bir dokunuş katıyor.

Lancôme, Amanda Seyfried’ın başrolünde yer aldığı ve Louvre’un arka plan olarak kullanıldığı 2023 Yılbaşı Sezonu kampanyasını tanıtıyor

Gecenin ihtişamı tümüyle sardığında Louvre galerilerinde sıra dışı bir hediye yaratan Lancôme, zamansız bir sanat ve güzellik sahnesi kuruyor. Sembolik Louvre Piramidi’nin görüntüsünde, hediyelerden kurulan bu ayna piramit enstelasyonu, tüm ihtişamıyla şekilde misafirlerini bekliyor.