Anker, Black Friday Günlerinde Fırtına Gibi Esecek

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker bu yıl da Black Friday döneminde fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Anker tüm kategori ve ürün gruplarında Kasım ayı boyunca devam edecek sürpriz indirim ve kampanyaları kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Anker, Black Friday Günlerinde Fırtına Gibi Esecek

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hem tüketiciler hem de markalar tarafından büyük bir heyecanla beklenen Black Friday (Kara Cuma) fırsatları, bu yıl da alışveriş tutkunları için birbirinden cazip avantajları bir arada sunuyor. Markalar, her bütçeye uygun indirim ve ödeme seçenekleri sunduğu kampanyaları sadece tek bir gün için  değil, Kasım ayı boyunca geçerli olacak şekilde planlıyor. 

Premium marka erişilebilir fiyat

Kullanıcılarının premium marka ürünlere erişilebilir fiyatlarda ulaşmasını sağlamayı amaçlayan Anker de Black Friday döneminde tüm ürün grupları için geçerli olmak üzere birbirinden cazip kampanyalar hazırladı. Ev teknolojilerinden projeksiyon sistemlerine, güvenlik kameralarından ideal ses deneyimi sunan kulaklık ve bluetooth hoparlörlere, robot süpürgelere kadar geniş yelpazede pek çok ürünü birbirinden cazip indirim oranlarıyla müşterilerle buluşturacak olan Anker, her yıl Black Friday döneminde olduğu gibi bu yıl da rekorlar kırmaya hazırlanıyor. Yeni ve gelişmiş teknolojilerle müşterilerinin yaşamlarının her anına konfor ve değer katmayı hedefleyen Anker, büyük indirim günlerinde avantajlı alışveriş keyfi için meraklılarını bekliyor.