La Tennis: BENSIMON’dan Konforu Stille Buluşturan Koleksiyon

Fransa’nın ikonik tasarım markası BENSIMON, yaş klişelerini ortadan kaldıran La Tennis koleksiyonu ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sunarken, modası asla geçmeyen otantik modelleriyle gardıropların vazgeçilmezi oluyor. 

La Tennis: BENSIMON’dan Konforu Stille Buluşturan Koleksiyon

Fransa’nın ikonik tasarımlara imza atan markası Bensimon, her yaştan insana hitap eden zamansız, parizyen, özgün ve renkli bir yaşam biçimini temsil ediyor. Dünyaca ünlü isimlerin de tercihi olan Bensimon, tutkunlarına rahatlığı, şıklığı ve görünümü ile her an her yerde kullanılabilen farklı ve yenilikçi parçalar sunmaya La Tennis koleksiyonuyla devam ediyor.

Bensimon La Tennis ile Rengarenk Tasarım Ayakkabılar

Dünya seyahatlerinden ve ordudan ilham alınarak tasarlanan Bensimon La Tennis koleksiyonu, ilk olarak Serge Bensimon tarafından 70’li yıllarda üretiliyor ve ikonik tenis ayakkabıları Paris’in amblemi haline dönüşürken kadın, erkek ve çocuk seçenekleri ile nesilden nesile aktarılan tasarım anlayışıyla bütünleşiyor. Hem yaz hem de kış mevsimine hitap eden, son kullanma tarihi olmayan Bensimon’lar, yenilikçi tarzınızın tamamlayıcı parçası oluyor.

La Tennis: BENSIMON’dan Konforu Stille Buluşturan Koleksiyon

Geniş renk alternatifleri sayesinde her stile kolayca uyum sağlayan ikonik koleksiyon, kendine özgü bez formuyla dikkat çekiyor. La Tennis koleksiyonu elde zanaatkarlar tarafından boyanıyor; bu da tasarımlar arasında küçük farklılıklar yaratırken tasarımları daha özel kılarak hayranlık uyandırıyor. Doğal kauçuk ve %100 pamuk içeriğiyle Bensimon tenis ayakkabıları, bağcıklı ve bağcıksız, düz ve desenli modelleri ile bir çok kombinasyonda tarzınıza benzersiz bir görünüm, farklı bir hava katıyor.

Bensimon, Pop Corner, Beymen mağazalarında ve www.popcorner.com.tr satışa sunuyor.