La Roche Posay’den Çocuklar İçin Her Mevsim Güneş Koruması

Güneş denilince ilk akla gelen marka olan La Roche-Posay, çocuklar için özel olarak geliştirilen ANTHELIOS UVMUNE 400 ürünleri ile miniklerin hassas cildini her mevsim güneşin zararlı etkilerinden koruyor. 

La Roche Posay’den Çocuklar İçin Her Mevsim Güneş Koruması

Güneş, sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca cilt sağlığımızı tehdit  ettiği için güneş kremi kullanımı günlük cilt bakım rutinin en önemli ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor.  Cilt bakım ürünleriyle hayatı değiştiren, dermatologların en çok tavsiye ettiği La Roche-Posay,  ANTHELIOS UVMUNE 400 Serisi’ne eklenen üç yeni çocuk ürün ile yıl boyu UVB/UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sunuyor. 

UV filtrelerinde son 30 yılın en büyük inovasyonu olan UVMUNE400, en uzun dalga boyuna sahip güneş ışınlara karşı etkili koruma sağlayan tek filtre olan Mexoryl 400  teknolojisi ile üst düzey koruma sağlıyor. 

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE400 DERMO-PEDIATRICS FLUID SPF50+ (YENİ)

ANTHELIOS UVMUNE 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü güneş koruyucu La Roche Posay ANTHELIOS UVMUNE400 Dermo-Pediatrics Fluid SPF50+, Mexoryl 400 filtresi ile en uzun UVA ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Üç yaş üstü çocuklar için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu, E vitamini içeriği ile antioksidan etki gösteriyor. Atopiye eğilimli hassas ciltlerin kullanımına uygun Shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi nemlendiriyor, yatıştırıyor ve koruyucu cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Suya dayanıklı olan güneş koruyucu, parfüm içermiyor.

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS HYDRATING MILK SPF50+ (YENİ)

ANTHELIOS UVMUNE 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü süt formundaki vücut güneş koruyucu La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Hydrating SPF50+, Mexoryl 400 filtresi ile en uzun UVA ışınlarına karşı güçlü koruma sağlıyor. Üç yaş üstü çocuklar için özel olarak geliştirilen suya dayanıklı vücut güneş koruyucu, nanopartikül, oktokrilen, fenoksietanol, parfüm ve paraben içermiyor.

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS INVISIBLE SPREY SPF50+ (YENI)

ANTHELIOS UVMUNE 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü sprey formunda vücut güneş koruyucu, Mexoryl 400 filtresi ile üç yaş üstü çocuklar için, en uzun UVA ışınlarına karşı koruma sağlıyor.  Suya dayanıklı sprey formunda vücut güneş koruyucu, nanopartikül, oktokrilen, fenoksietanol, pafüm ve paraben içermiyor. 

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS BABY LOTION SPF50+ / UVA-PF39 

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion Spf50+, hassas veya atopiye eğilim gösterebilen bebek cildi için çok yüksek geniş spektrumlu koruma sağlıyor. Yumuşak ve hafif dokusu ile 6 aydan büyük bebekler için uygun olup, doğal kaynaklı Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi nemlendiriyor, yatıştırıyor ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Mexoryl XL içeren formülü, geniş spektrumlu çok yüksek UVA/UVB koruması sağlıyor. Hipoalerjeniktir