İtalyan Mobilya Endüstrisinin Lideri Gervasoni Artık Diseño’da

İtalyan mobilya endüstrisinin öncü markalarından biri olan Gervasoni, global tasarıma yön veren ve trendleri belirleyen bir marka olarak Diseño’da yerini alıyor. Güneşin gölgeleriyle, sessizlikle, akıp giden saatlerle ve deniz kokan rüzgarlarla dolu olan Akdeniz’in ruhunu yansıtan Gervasoni, özgürlüğün ilhamını ve zamanın duruşunu arayan herkesi bu bahar Diseño’ya davet ediyor.

İtalyan Mobilya Endüstrisinin Lideri Gervasoni Artık Diseño’da

2024 ilkbahar-yaz sezonunda, Diseño’nun dünya markaları seçkisine katılan Gervasoni, benzersiz tasarımları, estetik anlayışı ve yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor. Özellikle markanın modern-eklektik stilini yansıtan yeni outdoor koleksiyonu, ‘Gervasoni dış dünyası’ efsanesini sürdürüyor. Outdoor koleksiyonu, Gervasoni’nin doğal unsurlar, el emeği ve ileri teknoloji birlikteliğini geleceğin mobilya trendlerine taşıyor ve açık hava mekanlarına benzersiz bir estetik sunuyor.

GERVASONİ’DEN 2024 İÇİN İKİ YENİ OUTDOOR KOLEKSİYONU: MEDİTERRANEO VE EİDOS

Gervasoni’nin Brise, Hashi, Flair ve Kasane koleksiyonlarının devamı niteliğinde olan Mediterraneo ve Eidos serileri, açık hava yaşam alanları için benzersiz seçenekler sunuyor. Bahçe, veranda ve teras gibi açık hava mekanlarında kullanılmak üzere tasarlanan bu koleksiyonlar, kişiselleştirilebilen kompozisyonlar ve hareket özgürlüğü ile dikkat çekiyorlar.

MEDİTERRANEO KOLEKSİYONU: DOĞAL DOKULARIN ZARAFETİ

Francesco Meda imzalı Mediterraneo koleksiyonu, doğal dokular ve yalın formların birleşimini sunuyor. Koleksiyon, tik ağacı odaklı bir yapıya sahip olup, temel, basit ve doğal bir dokunuş sağlayan tik ağacından yapılmış bir çerçeveyle karakterize ediliyor. Yastıklarla zenginleştirilen ve sırtı çevreleyerek vücut ergomisine uyum sağlayan kavisli oturma elemanları, yumuşaklık ve zarafet konfor deneyimini güçlendiriyor. Koltuk, kanepe, şezlong ve sehpadan oluşan grubun yüzeylerinde tik ağacına mermer eşlik ediyor.

EİDOS KOLEKSİYONU: YAZIN CANLILIĞINI YANSITAN RENKLER

Oscar & Gabriele Buratti imzasını taşıyan Eidos koleksiyonu, bu yaz mekanlarınızı neon renklerin enerjisiyle dolduruyor. Dikdörtgen yemek masası ile koltuktan oluşan koleksiyonun dikdörtgen masaları, parlak renklerle ve farklı geometrik unsurlarla birleşiyor. Eidos yemek grubu koltuğu ise doğal tik ağacından yapılmış olup, ergonomik sırt ve oturum formuyla uzun saatler süren açık hava buluşmaları için oldukça idealdir.

Gervasoniile birlikte Tom Dixon, Moroso, Christina Lundsteen, Design By Us, Ferm Living, Gubi, Hay, &tradition, Audo Copenhagen, Normann Copenhagen, Reflections Copenhagen, Verpan, Norr11, Poiat ve Secto Design; Maze Interiors; Amura, Bitossi Ceramiche, Diesel Living by Moroso, Paola Paronetto, Mini Forms, Moroso, MOS Design; Heerenhuis, Zaha Hadid Design, DCW, ibride, Maison Sarah Lavoine, Meier, Dante; David Trubridge, B.D Barcelona Design, USM ve  Zieta gibi tasarım dünyasının niş markaları ve en güncel ürün koleksiyonları da Diseňo’nun  SKYLAND HOM’daki mağazasında yer almakta.