La Mer’den Yeni Moisturizing Fresh Cream

La Mer’in efsanevi soğuk-jel dokusunun yeni bir yorumu olan Moisturizing Fresh Cream, hafif ve yatıştırıcı bir teknoloji ile derinlemesine nemlendirme sağlıyor. 

La Mer’den Moisturizing Fresh Cream

Lüks cilt bakımının öncüsü La Mer, yeni Moisturizing Fresh Cream ile cilt bakımında devrim yaratıyor. La Mer’in efsanevi soğuk-jel dokusunun yeniden yorumlandığı Moisturizing Fresh Cream, hafif formülüyle aynı zamanda cildin streslere karşı direncini artırarak kızarıklığı hafifletiyor.

Yeni Moisturizing Fresh Cream, beslenme, yaşam tarzı ve çevre gibi faktörlerin birikimi olan Exposome’un ortaya çıkışından ilham alıyor. Exposome, bu faktörlerin yanı sıra kronik iltihaplanma ve oksidatif stres gibi içsel biyolojik etkenleri de kapsıyor. Bu faktörler cildi zamanla hasara uğratıyor, enerji kaybına, nem kaybına ve yaşlanmanın belirtilerine neden olabiliyor ancak cilt yeni Moisturizing Fresh Cream’in içeriğinde bulunan güçlü anti-irritanlar ve yatıştırıcı bileşenler ile desteklendiğinde canlılık kazanıyor ve denge sağlanıyor. Böylece ciltte taze ve genç bir görünüm elde ediliyor.

YENİ MOISTURE MATRIX TEKNOLOJİSİ

Yen, Moisturizing Fresh Cream, yenileyici etkisini cilde hassas bir şekilde dağıtmak için özenle hazırlanmış yeni 3D teknolojisi ile sunuluyor. Bu ileri teknoloji, uygulama sırasında sıvı jel halinden nem dolu bir krem yapısına dönüşen faz değiştiren polimerlerden oluşuyor. Bu, cilde taze bir nem kaynağı sağlarken aynı zamanda parlaklığı artırıyor. Sonuç olarak, ciltte gözle görülür bir sıkılık, çizgi ve kırışıklıkların azalmasıyla sıkı ve esnek bir his sağlanıyor, cilt gün boyu nemli kalıyor ve değişen ortamlara karşı rahatlık ve parlaklık kazanıyor.

MUCİZE İKSİR™ ARAŞTIRMASI

Yeni Moisturizing Fresh Cream’deki Mucize İksir™, sebum seviyelerini dengelemeye ve cildin yüzeyinde sağlıklı bir ortam oluşturarak reaktifliği önlemeye yardımcı oluyor. Cilt bariyerini dengeleyerek ve derinlemesine nemlendirme sağlayarak, Mucize İksir™ ayrıca nem kaybına, tahrişe karşı koruma sağlıyor ve kirliliğin etkilerini nötralize ederek bariyeri güçlendiriyor. Bu sayede, cilt yenilenmeye odaklanıyor. Mucize İksir™’in bu faydalarına ek olarak, Lime Tea adlı özel antioksidan kompleksi, serbest radikalleri nötralize ederek cildi çevresel stres ve kirliliğin etkilerinden daha fazla koruyor.

Bu yeni krem, lüks ve rahat bir his sunan dokusuyla uygulama anında etkisini gösteriyor. Her kullanımda tüm cilt tiplerine sağlıklı, taze ve berrak bir görünüm kazandırmak için aktif maddelerle destekleniyor

İYİLEŞTİRİCİ MİRAS

Mucize İksir™, La Mer’in kalbinde yer alıyor. Bu imza niteliğindeki yenileyici fermantasyon, cilde yenilenme ve iyileşme için temel bir enerji kaynağı sağlıyor. La Mer bilim insanları, Mucize İksir™’in cilde sunduğu faydalarını keşfetmeye devam ediyor. Tesadüfen başlayan bu keşifler, cilde hayal edebileceğimizden daha fazlasını sunuyor.

Yeni Moisturizing Fresh Cream’i, Beymen, Boyner ve Sephora mağazalarında keşfedebilirsiniz.