COSMED’den Sağlıklı, Güvenilir ve Etkili Cilt Bakım Ürünleri

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED; tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor.

COSMED İmzalı Sağlıklı, Güvenilir ve Etkili Cilt Bakım Ürünleri

COSMED Cosmeceuticals, her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştırmaya devam ediyor.

Cildi kurutmadan temizliyor

‘Cosmed Day to Day Gentle Cleansing Gel’ formülünde yer alan; Omega yağ asitleri, Kenevir Tohumu Yağı, Sodium PCA gibi bileşenlerle cildi kurutmadan nazikçe temizliyor. Cildi hem temizleyen hem de nemlendiren jel, derinlemesine bir temizlik sağlarken cildin sebum üretimini de dengeliyor. Sabah, cilt bakım rutininin temizleme adımında, akşamları ise çift aşamalı temizliğin ikinci adımında uygulanan ‘Day to Day Gentle Cleansing Gel’, hem normal hem de kuru ciltlerin temizliğinde kullanılabiliyor.

Yenilenmiş, ipeksi bir cilt

Su bazlı ‘Day to Day Ultra Moisturizing & Nourishing Cream’, içerdiğinde yer alan Squalane ile antioksidan etki göstererek cildi serbest radikallere karşı koruyor. Krem, formülündeki; Baobab Yağı ve Aloe Vera Özleri ile cildin yenilenmesini sağlıyor. ‘Ultra Moisturizing & Nourishing Cream’, nemlendirici etkisiyle cildi sakinleştirirken tahriş oluşumunu engellemeye de yardımcı oluyor. Sabah ve akşam hem normal hem de karma ciltlerde kullanılabilen ürün, ciltte bıraktığı pürüzsüz hissiyatla ipeksi bir görünüm sağlıyor.

Yeni nesil güneş filtreleriyle üstün koruma

‘Cosmed Sun Essential Fluid SPF50+’ son teknolojiyle geliştirilmiş yeni nesil güneş filtreleriyle üstün güneş koruması sağlıyor. İçerdiği ECTOIN® ile cildin nemini koruyan ürün, patentli Yabani İğde Ekstraktı ile UVA ışını kaynaklı hücre hasarını ve güneş yanığı oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Kenevir Tohumu Yağı, Squalane, Bisabolol ve Niacinamide ile cildin nem dengesini sağlayan ürün, ciltteki kızarıklık oluşumunu engellerken, güneşin zararlı etkilerini tolere etmeye de yardımcı oluyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün, hızlı emilen formülüyle ciltte ağırlık bırakmıyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.