COSMED: Sağlıklı Cilde Ulaşmanın Formülü

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, soğuk havalara özel sağlıklı çözümler sunuyor.

COSMED: Sağlıklı Cilde Ulaşmanın Formülü

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırmaya devam ediyor.

Yeni temizleyici balm, cildi derinlemesine nemlendiriyor

Enzimatik özelliğiyle cilt temizliğini bir adım ileri taşıyan ‘Day to Day, C Vitamini ve Bromelain İçeren Temizleme Balmı’, formülündeki bromelain ile cildi derinlemesine arındırıyor. C vitamini desteğiyle ciltteki leke görünümünü de azaltan ürün; kuru-hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun. Güneş kremi, yüz ve göz makyajı temizliğinde de kullanılabilen balm, göz bölgesi kullanımı için oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Cilt tonunu eşitlemek çok kolay

‘All In One Discoloration Blend’, Lumisphere™ patentli içeriğiyle ciltteki ton eşitsizliklerinin ortadan kalkmasını sağlıyor. Leke karşıtı etki gösteren traneksamik asitle leke oluşumunu tetikleyen hormonların salınmasını engelleyen ürün hem yaz hem de kış, sabah-akşam kullanılabiliyor. Ciltteki ton eşitsizliğine neden olan mekanizmalar üzerinde etkili olan ürün, asit içermediği için soyucu etki de göstermiyor.

Hem parlak hem de sağlıklı saçlar

‘Hair Guard Perfecting Keratin Sprey’, hidrolize keratin içeriğiyle saç tellerini güçlendirirken saçı taramayı da kolaylaştırıyor. Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandıran ürün, hyaluronik asit ile güçlendirilmiş formülüyle saç tellerini kırılmalara karşı koruyor. Anti-statik özelliğiyle elektriklenen saçların kolay şekil almasını sağlayan ‘Perfecting Keratin Sprey’, argan yağıyla da saçın onarılmasını sağlarken nem dengesinin desteklenmesine yardımcı oluyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.