Kış Gelinleri İçin Makyaj Fikirleri

Serin havalarda masalsı bir düğün hayali kuran kış gelinleri için ilham olabilecek makyaj modellerini bir araya getirdik. Keyifli okumalar!

Kış Gelinleri İçin Makyaj Fikirleri / @brittsully

Yaz sezonunu geride bırakırken düğünlerine sayılı günler kala halen makyaj modeline karar verememiş kış gelinleri için birbirinden farklı tasarımları bir araya getirdik. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden düğün makyajınıza karar verelim!

İşte dünyaca ünlü makyaj artistlerinin kış gelinleri için hayata geçirdiği görünümler:

Tarçın Rüzgarı

@davidrazzano

Düğün makyajınızda tercihiniz doğallıktan yanaysa tarçın tonlarıyla oluşturulan bu sade görünüm aradığınız ilham olabilir. Göz ve yanaklarda açık kahve tonlarıyla oluşturacağınız bu görünümde herhangi bir boyutlandırma yapmadan da bakışlarınızı doğal bir şekilde derinleştirebilirsiniz.

Yüksek Cazibe

@cherishbrookehill

Göz kapağınızda baz olarak yoğun ve keskin bir far tercih ederek başladığınız gelin makyajınızı dudaklarda ince bir çerçeve ile tamamlayabilirsiniz. Eğer straplez bir gelinliğe sahipseniz maksimum etki için köprücük kemiklerinizi vurgulamayı unutmayın.

Doğal Etkiler

@brittsully

Cazibeden uzak yalnızca doğal güzelliğin ön planda olduğu bu makyaj modelinde Latte Makeup esintileri yer alıyor. Gözlerde hafif kahve boyutlandırmaları, dudaklarda parlak nude bir ruj ve yanaklarda tercih edeceğiniz sıcak bir allık ile sergileyeceğiniz görünümde saçlarınızı da gösterişten uzak tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Ultra Havalı

@davidrazzano

Kış düğününüz sade ve resmi bir etkinlik olarak gerçekleşecekse gözlerinizde tercih edeceğiniz ışıl ışıl bir göz farı ile ortama biraz şıklık katabilirsiniz. Parıldayan gölgeler ve cam gibi parlak dudaklar düğün makyajında biraz eğlence isteyen gelinlerin ilk tercihi olabilir.

Sonsuz Romantizm

@brittsully

Eski Hollywood filmlerinden esinlenerek oluşturulmuş bu makyaj kış düğününüzde aradığınız romantizmi size verebilir. Mat ve hafif kızarmış bir cilt; gölgeli gözler ve koyu bir ruj ile oluşturacağınız bu görünüm ruhani bir güzellik esintisi yaratıyor.

Kadife Vurgular

@claudiu.burca

Sonbaharın trend makyajı olan kadife görünümü düğününüze yorumlamak istiyorsanız koyu tonlar yerine açık tonları tercih etmenizi öneriyoruz. Kışın en unutulmaz ve cazibeli gelini olmaya hazır olun!