Kırmızının Lüks Dünyası ile Tanışın!

Her an, her yere uyum sağlayabilen, kırmızının en lüks tonlarından oluşan Luxe serisi ile tanışın.

Favori Claret tonumuzdan YENİ Burnt Rose’a kadar, her dudak tonuna ve her stile uygun renk seçeneklerinden oluşan Luxe serisi şimdi de yeniden doldurulabilir versiyonu ile karşınızda. Luxe Lipstick’in göz alıcı 5 kırmızı tonundan oluşan bu kapsül koleksiyonu keşfetmeye hazır mısınız? Luxe Lipstick Refill’iniz bittiğinde, biten ruju çıkarmanız ve yeni dolumu takmanız yeterli.

5 Farklı Ton:

       YENİ Burnt Rose: Göz alıcı kırmızı

Luxe Lipstick serisinin en yeni tonu, tüm gözleri üzerinize çekecek şık bir kırmızıdır. Hava karardıktan sonra bordo yansıyan bu renk her an sizinle. Tüm cilt tonlarına uyum sağlamak için nötr tonlarla dengelenmiştir.

Claret: Günlük kırmızı

Neutral Rose: Gül kurusu

Afternoon Tea: Doğal kırmızıSoft Berry: Tatlı vişne

Favori Rujunuz Luxe Lipstick Şimdi Refill Formunda!

Luxe Lipstick, göründüğü kadar lüks hisseden dudaklar için, saten bitişli, cilt dostu ürünler ile tasarlanmış, göz alıcı bir dudak rengidir. İçeriğinde bulunan Monoi, Tahiti ve Papatya yağı beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olurken, Yasemin Çiçeği ise zamanla nemi artırmaya ve dudakları yumuşatmaya yardımcı olur. 10 saat süren nemlendirme etkisine sahip renk formülümüz solmaya, çatlamaya ve dağılmaya karşı dayanıklıdır. Bu benzersiz formül şimdi yeniden doldurulabilir formu ve ambalaj tasarımı ile artık sizlerle.