HC Care ile Bahar Aylarında Cildinizi Güneş Işınlarından Koruyun

HC Care Cilt Bakımı ürünleri grubunda yer alan Face Armour 4 etkili günlük koruyucu kremi güneş ışınlarına maruz kalan cilt için ekstra koruma sağlayarak, erken yaşlanmayı da önlüyor.

Baharın getirdiği mevsim değişiklikleri nedeni ile cilt güneş ışınlarından zarar görebilir. Cilt sağlığınız için koruyucu önlemler alarak cildinizi güneş ışınlarından korumak elinizde. Bu dönemde cildin kurumasına da ekstra katkıda bulunmak gerekmektedir.  Bu tarz etkileri engellemek için güneş koruyucu nemlendiriciler kullanmak ilk yapılması gereken önlemdir.

HC Care’in cilt bakımı serisinde yer alan yüksek koruma özelliğine sahip UV filtreler içeren Face Armour 4 Etkili Günlük Koruyucu Kremi, cildi UVA/UVB ve mavi ışıkların zararlı etkilerinden koruyor. Arbutin ve Niacinamide içeren formülü, ciltte leke oluşumunu önleyerek, koyu lekelerin görünümünü minimize ediyor. Ayrıca; cilt tonu eşitsizliklerini düzenlemeyi destekleyerek, cildin nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı oluyor.

HC Care Saç Bakım Setinde yer alan şampuanlara Trendyol, Hepsiburda ve www.hc.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Face Armour 4 Etkili Günlük Koruyucu Krem: 199 TL