Kiko Milano’dan 25. Yaşına Özel Koleksiyon

Kutlama zamanı! Kiko Milano 25. Yaşını kutluyor…. Çeyrek asırdır güzellik dünyasına damgasını vuran Kiko Milano, en sevilen ve en iyi ürünlerini bir araya getirdiği  göz kamaştırıcı  bir doğum günü koleksiyonu yarattı. Happy Birthday Bellezza!…

Happy Birthday Bellezza koleksiyonu, favorilerden ödül kazanan ürünlere, müşterilerin olmazsa olmazlarından anketlerin yıldızlarına kadar en iyi Kiko Milano ürünlerinden oluşuyor. Tüm bu ürünlerin ortak özelliği ise markanın İtalyan DNA’sını ve kaliteden taviz vermeyen yapısını yansıtan, tüm dünyada Kiko severlerin kalplerinde yer etmiş zamansız ürünler olmaları…

Kiko Milano 25. Yılını kutladığı bu özel koleksiyonda, sınırlı sayıda üretilmiş, gümüş rengi özel ambalajları ile de markanın göz alıcı stilini cesurca sergiliyor.

Cilt Bakımının Yıldızları

Her harika görünüm cilt bakımı ile başlar.  Happy Birthday Bellezza koleksiyonunun yüz ve vücut ürünleri güzellik rutinine mükemmel bir başlangıç yapmayı sağlıyor. 

Holiday Gems 2020 koleksiyonunun en çok satan ürünün özel bir sürümü olan Candy Body Butter Vücut Kremi, duştan sonra bebek yumuşaklığında bir cilt vadediyor.  Ciltte emilen köpük benzeri yapısı ile cildi nemlendirirken vanilya kokusu ile büyülüyor.

Magical Holiday Koleksiyonundan bir hit olan Nourishing Face Cream’in bu koleksiyondaki yeni versiyonu olan rahatlatıcı ve besleyici yüz kremi, makyaj bazı olarak kullanmak için ideal bir ürün! Karite yağı, Aloe Vera ve Makadema Fındığı Yağı ile zenginleştirilmiş ürün tüm yüze uygulanabiliyor.

2019 yılından bir yıldız olan Glowing Elixir 2 -in – 1 Face Base & Serum ise anında aydınlatıcı etki sağlıyor, cilt kusurlarını ve yorgunluk izlerini kamufle ediyor. Makyajı daha uzun süre kalıcı tutan aydınlatıcı antioksidan yüz serumu,  makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor.

Yüz Favorileri

Kiko Milano’nun en sevilen cilt bakım ürününün yeni sürümü olan Skin Trainer CC Blur Perfect Skin Optical Corrector, cilt dokusuna pürüzsüzlük veriyor. Ton eşitleyen ve düzelten optik kapatıcı, cildi nemli kalmasını sağlamak için hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiş. Yüzde tam anlamıyla dönüşüm yaratan ürün, renk bozukluklarını kamufle ediyor, gözeneklerin daha az görünür olmasını sağlıyor, yaşlanma belirtilerini yumuşatıyor.

2019 yılından bir yıldız olan Glowing Skin Primer anında aydınlatıcı etki sağlıyor, cilt kusurlarını ve yorgunluk izlerini kamufle ediyor. Makyajı daha uzun süre kalıcı tutan aydınlatıcı antioksidan yüz serumu makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor.

Magical Holiday 2019 koleksiyonunun en çok sevilen ürününün yeni bir sürümü Highlighting Drops Face Highlighter, göz alıcı ışıltı etkisi sunuyor.  Işık saçan ve metalik finişe sahip aydınlatıcı,  hafif ama süper parlak metalik bir görünüm için ideal.

Koleksiyonda yer alan ışıltılı Terra Cotta allık Baked Blush 2019 Sicilian Notes koleksiyonundan beri, ışık saçan bir cilt görünümünü sevenlerin favorisi.  Dolce Vita 2012 koleksiyonunun en çok satanı Terra Cotta bronzlaştırıcı Baked Bronzer ise ışıltılı görünümün olmazsa olmazı.

İkonik Göz Ürünleri

2020 Holiday Gems Koleksiyonu’nun en çok satan ürünlerinden biri olan Gorgeous Eyeshadow Palette, metalik bitişlere sahip, dört uyumlu renkte, ultra pigmentasyonlu bir far paleti.

2.0 Sonbahar 2017 koleksiyonunun en çok satan göz farı Magnetic Eyeshadow, metalik finişe sahip. Toz pudra far, Kiko Milano’nun en çok sevilen ürünlerinden biri.

2013 yılının Fierce Spirit Koleksiyonundan beri göz makyaj severlerin favorisi Colour Shock krem far ve eyeliner yoğun pigmentte, geniş renk seçeneği sunuyor.

Happy Belleza koleksiyonunda yer alarak unutulmaz Kiko Milano ürünleri arasında giren çift taraflı eyeliner kalem Lasting Duo Eye Pencil, 2021 Holiday Fable koleksiyonunun en çok satan ürünü.

Pop Revolution 2019 Koleksiyonu’nun çok satan ürünü Eyebrow Marker, kaşları belirginleştirmek ve şekillendirmek için tasarlanmış, saniyeler içinde doğal bir görünüm sağlayacak 4 uç aplikatörlü kaş kalemi.

Luxurious Lashes Maxi Volume Brush Mascara, Kiko Milano’nun 25. Yaşını kutlamak için en sevilen maskaralardan birinin özel sınırlı sayıda bir sürümü.  Formülü hiyalüronik asit içeren ürün, maxi fırçası ile hacim ve belirginlik sağlıyor.

Dudak Efsaneleri

Happy Belleza koleksiyonunda yıldız enerjisi ile dolu, özel olarak seçilmiş üç farklı dudak ürünü yer alıyor.

Ray of Love 2021 Koleksiyonundan Sparkling Lip Balm yumuşak ışıltılı renk sevenlerin favorisi.

Olağanüstü parlaklık sevenlerin favorisi, Tuscan Sunshine Koleksiyonu’ndan Holo Lipgloss.  Dudaklara şeffaf ve holografik bir görünüm katan sedefli dudak parlatıcısı, yanar döner efekte sahip.

Kiko Milano’nun 25.yıldönümüne özel sınırlı sayıda üretilen Velvet Passion ise rahat sürülen ve yumuşak hissettiren kadifemsi dokusu ile mat ruj tutkunlarının gözdesi.