Ağırlaşmış ve Elektriklenmiş Buklelere Çözüm

Yeni nesil saç bakım markası URBAN Care’ın ‘’Sülfatsız’’ Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter serisi ile gün boyu mükemmel buklelere sahip olacaksınız. Birbirini tamamlayan 6 farklı ürün seçeneğinden oluşan seriyle bukleleriniz ağırlaşmadan neme doyacak; elektriklenme azalarak, pürüzsüz bir görünüm kazanacak.

Saç bakımında pratik ve etkili bakımlar sunarak yeni nesil çözümler geliştiren URBAN Care, kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip kadınların sıklıkla yakındığı ağırlaşmış bukleler ve elektriklenme sorunlarına, Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter serisiyle çözüm sunuyor.

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter ailesine katılan ‘Micellar Şampuan’ ve ‘Duş Öncesi SOS Onarıcı Saç Bakım Maskesi” ile kıvırcık ve dalgalı saçlar artık daha hacimli

Serinin en yenisi Twisted Curls Hibiscus ve Shea Yağı bukle belirginleştirici duş öncesi SOS Onarıcı Saç Bakım Maskesi’ni duş öncesi kuru saça bakım maskesini saçınıza uygulayarak 5 dakika beklettiğinizde

saçlarınızı besleyerek kuru, kabaran, elektriklenen ve yıpranmış buklelerin onarılmasını sağlarken saçta nemi hapsederek elektriklenmeyi ve kabarmayı kontrol altına almaya yardımcı oluyor. Saçları yatıştırıp, forma sokarak gün boyu belirgin bukleler sunuyor. Hibiscus, Shea Yağı, yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin içeriği sayesinde buklelerin elektriklenmesini azaltarak, parlaklık ve pürüzsüzlük sağlıyor.

Buklelerinizin Ağırlaştığını Hissediyorsanız URBAN Care Micellar Şampuan Tam Size Göre

Serideki sülfatsız Saç Bakım Şampuanı, yoğun köpük yapısıyla saç diplerinde oluşan kiri, yağı ve kalıntıları gidermek için adeta bir mıknatıs görevi görürken, kuru, kabaran, elektriklenen, dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel geliştirilmiş formülüyle ise saçları ağırlaştırmadan derinlemesine temizleyerek gün boyu mükemmel buklelere sahip bir görünüm sağlıyor. 

Özel geliştirilen formülünde yer alan salisilik asit, kuruyan ve pul pul dökülen deriden kurtulmaya yardımcı olurken; saç derisinin nemlenmesini sağlıyor. Dolgunlaştırıcı etkiliHyaluronik Asit buklelerin ağırlaşmadan nemlenmesine, kırılmaların ve koparak dökülmelerin azalmasına yardımcı oluyor. A ve C vitaminleri yönünden zengin besleyici Hibiscus Çiçeği ve Shea Yağları ise buklelerin elektriklenmesini azaltarak, parlaklık ve pürüzsüzlük sağlıyor.

Birbirini tamamlayan 6 üründen oluşan seride; Saç Bakım Şampuanı, Micellar Şampuanı, Saç Bakım Kremi, Sıvı Saç Bakım Kremi, Durulanmayan Bakım Kremi ve Saç Bakım Maskesi yer alıyor.

Tüm URBAN Care ürünleri gibi Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter serisi de sülfat, silikon ve paraben içermez. Dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiş bukle belirgileştirici ve elektriklenmeyi önleyici bakım serisi ile kıskanılan saçlara sahip olacaksınız.  

URBAN Care hakkında:

Kozmetik sektöründe yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturan Selen Kozmetik’in bünyesinde 2013 yılından bu yana yer alan Urban Care, kişisel bakımına özen gösteren şehirli kadının yoğun yaşam içerisinde kullanabileceği pratik ve etkili, doğaya, hayvana saygılı ürünler sunan, vegan bir saç bakım markasıdır.

Başta Watsons, Gratis, Rossmann, Eve, Cosmetica gibi zincirler olmak üzere Migros, Carrefour gibi Ulusal marketler, Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi e ticaret satış noktaları, Getir, İste Gelsin gibi hızlı market kanalları ve kozmetik ürün satan perakende satış noktalarında tüketicilerle buluşan Urban Care, yılın en iyi şampuanı, yılın en iyi ürünü gibi tüketici oylamalarıyla belirlenen birçok kategoride ödüle layık görüldü.

15’e yakın ülkeye ihracatı bulunan markanın, E- ticaret kanalında çok önemli bir satış noktası olan Amazon ile İngiltere üzerinden 9 farklı Avrupa ülkesine de ürün satışı gerçekleştiriyor.