Kiğılı’dan Mezuniyet Şıklığını Öne Çıkaran Smokinler

Moda trendlerine yön veren tasarımlara imza atan Kiğılı, mezuniyet töreninde şıklığıyla öne çıkmak isteyen erkeklere yeni sezonun smokinlerini sunuyor. Farklı model ve tasarımlara sahip smokinler, genç beylerin stilini yansıtıyor.

Eğitim-öğretim yılının sonuna gelinen bugünlerde mezuniyet törenine hazırlanan erkekler, stiline en uygun smokini seçmeye çalışıyor. Modanın güncel kodlarını tasarımla şıklığa dönüştüren Kiğılı, yeni sezon smokinleriyle stilini yansıtmak isteyen beylerin kurtarıcısı oluyor. Kiğılı’nın uzun yıllara dayanan uzmanlığını yenilikçi trendlerle buluşturan smokinler, güçlü bir duruşun simgesi oluyor.

Mezuniyet törenlerinin şık beyleri için Kiğılı smokinler

Her detayı özenle tasarlanan ceket, yelek, kuşak, pantolon gibi parçaların uyumundan oluşan smokinler, güçlü duruşuyla mezuniyet töreninde fark yaratmak isteyen genç beyler için zengin seçenek sunuyor. Ceketlerin özel yaka detaylarının çıkarılabilir olması, kullanım konusunda rahatlık verirken, farklı hava koşullarına uyum sağlayan kumaş yapısı ise üstün performans gösteriyor. Mezuniyet töreninin resmiyetine uygun çizgilere sahip smokinler, beylerin stilini öne çıkarmanın yanı sıra konfordan ödün vermeden anı yaşamalarını sağlıyor. Şal yaka detayı sayesinde yenilikçi bir görünüme sahip olan smokinler, ceketlerinin günlük hayatta da casual tarzda kombin yapılabilmesi ile kullanım özgürlüğü veriyor.

Ücretsiz kargo hizmeti

Kiğılı mağazalarında bulunan tüm ürünler gibi smokinler de kigili.com adresinden de satışa sunuluyor. Tüm modelleri bir arada incelemek ve görmek isteyen müşteriler “Akllı Alışveriş” uygulaması üzerinden 7/24 alışveriş yapabiliyor. kigili.com adresinden alınan ürünler, 24 saat içerisinde adrese teslim ediliyor, kargo ücreti de alınmıyor.