Kiğılı Cezayir’de İlk Mağazasını Açtı

Erkek giyimin öncü moda perakende markası Kiğılı, global arenada büyüme hedefi doğrultusunda, Cezayir’in turistik şehri Oran’da ilk mağazasını açtı. Cezayir mağazasıyla Kiğılı yurt dışında Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor.

Kiğılı Cezayir’de İlk Mağazasını Açtı

Türkiye’de hazır giyim sektöründe 85 yılı geride bırakan, bu süreçte birçok öncü adımla sektöre yön veren Kiğılı, yurt dışında büyüme hedefi doğrultusunda, Türkiye sınırlarının ötesinde yeni mağazalar açmaya devam ediyor. 2024 yılında da hız kesmeden yatırımlarını sürdürecek. 

Kiğılı’nın yurt dışı mağaza atağında yeni durağı Cezayir oldu. Ülkenin sahil şeridinde turistik bir şehir olan Oran’da ilk mağazasını açan Kiğılı, böylece 85 yıllık kalitesi ve seçkin koleksiyonlarını Cezayir’de de müşterileriyle buluşturdu. 

Oran’ın en yeni ve en lüks alışveriş merkezi olan Oran Grand Mall’da müşterilerini ağırlamaya başlayan 142 metrekarelik mağazada, Kiğılı’nın değişen ve gençleşen tasarım çizgisi ile ‘Hayatın içinde daha fazla Kiğılı’ mottosunu yansıtan koleksiyonlar yer alıyor. Takım elbiseden smokine, casual parçalardan ayakkabı ve aksesuarlara kadar geniş bir ürün gamının satışa sunulduğu mağazada, müşterilere Kiğılı’ya has konfor ve stil yaratmaları için danışmanlık hizmeti de veriliyor.